Türk Telekom, Ekim ayında başlattığı “RAHATT” kampanyasıyla abonelerine, 24 ay taksitle kablosuz ev telefonuna sahip olma imkanı sundu.

Kampanya kapsamında, Siemens, Laxon, LG Nortel ve Panasonic şirketleriyle iş birliği yapan Türk Telekom, 40 günde satılan 260 bin kablosuz ev telefonundan 183 binini kullanıcılarına ulaştırdı.

Kampanyaya gösterilen yoğun ilgiden memnuniyet duyduklarını ifade eden Türk Telekom Satış Başkanı Aydın Çamlıbel, şunları söyledi:

“40 gün gibi kısa bir sürede, 260 bin adet kablosuz ev telefonu satılması üzerine, Türk Telekom olarak RAHATT kampanyasının kapsamını genişletme kararı aldık. Daha fazla sayıda kablosuz ev telefonu siparişi vermek için çalışmalarımız sürüyor. Yıl sonuna kadar satışların aynı hızla devam edeceğini düşünüyoruz. Müşterinin hayatını kolaylaştıran, kullanıcı dostu, uygun fiyatlı çözümlerimizin pazarda önemli bir ihtiyacı karşıladığını görmekten memnuniyet duyuyoruz.”

Tekofaks Panasonic Genel Müdürü Serhat Tatlı ise geçen yıl Türkiye’de yaklaşık 1 milyon 300 bin kablosuz ev telefonu satıldığını söyledi. Türkiye’de ev telefonlarının yüzde 15’inin kablosuz olduğunu belirten Tatlı, “Türk Telekom, düzenlediği kampanyayla çok iyi bir rakama ulaştı. Bu kampanyanın ardından evlerdeki telsiz telefon sayısının artacağını düşünüyorum” dedi.

AYDA 1 YTL’YE KABLOSUZ TELEFON
“RAHATT” kampanyasıyla Türk Telekom müşterileri, 24 ay boyunca ayda 1 YTL ödeyerek LG marka GT-7167s model kablosuz ev telefonuna, ayda 1,5 YTL karşılığında Laxon TD16 marka kablosuz telefona ve ayda 2 YTL karşılığında Siemens c470 kablosuz telefona sahip olabiliyor. Yeni model Panasonic telefonların da önümüzdeki günlerde kampanya kapsamında sunulması planlanıyor.

Kampanya kapsamındaki Türk Telekom kullanıcılarına cihaz bedelleri için ayrıca bir faturalama yapılmıyor, mevcut fatura üzerinden her ay seçtikleri telefonun ödemesini yapabiliyorlar. Kampanyaya, Türk Telekom bayi ve ofislerinden üye olunabiliyor. Tüm tarifelerin faydalanabileceği kampanya, bu yılın sonuna kadar geçerli olacak.