Bir derginin yaptığı “En güvenilir ünlü hangisi?” anketinde O Ses Türkiye jüri üyeleri başı tutuyor.

TÜRKİYE O SES’E GÜVENİYOR
Kamuoyu yoklama çalışmasında yayınlanan Güven Endeksi’ne göre, ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı Türkiye’nin en çok güvendiği isim sıralamasında baş sırada. Acun Ilıcalı’yı Yetenek Sizsiniz ve O Ses Türkiye’de jüri üyeliği yapan Hülya Avşar takip ederken, Murat Boz tam olarak 9 basamak birden yükselerek en güvenilen ünlüler listesinde 3. sıraya yerleşiyor.

HANGİ ÜNLÜNÜN TAVSİYESİNE ÖNEM VERİRSİNİZ?
Katılımcılara: “Hangi ünlü kişinin tavsiyesi/önerisi sizin marka tercihlerinizde etkili olur?" sorusunun sorulduğu anket sonucunda Kasım ayına göre, halkın güveninde bir miktar düşüş olduğu görülüyor. Kasım 2012’de % 55’i bulan bu oran, Ocak ayında %48’e kadar gerilemiş durumda.

UĞUR DÜNDAR 4.SIRADA
Anket sonucuna göre bir diğer azimli isim ise Uğur Dündar. Uğur Dündar, tam olarak 10 basamak birden yükselerek, Murat Boz’un hemen arkasına, 4.sıraya yerleşiyor. En güvenilir ünlüler listesinde Uğur Dündar’ın ardındaki isim ise şarkıcı Seda Sayan.

KIVANÇ TATLITUĞ’A OLAN GÜVEN AZALDI
Orhan Gencebay Seda Sayan’ı takip ederken, 7.sırada ise Kenan İmirzalıoğlu yer alıyor. 8.sırada Kadir İnanır’ın yer aldığı listede bir diğer şaşırtan sonuç ise Kıvanç Tatlıtuğ’un 5 basamak birden gerileyerek 9.sıraya yerleşmesi. Ünlü komedyen Cem Yılmaz ise Türkiye’nin en güvenilir isimleri listesinin 10.sırasında.