Türkiye'de bilişim sektörü mercek altında

Bilişim Teknolojileri Zirvesi 2009, İTÜ Maçka Yerleşkesi'nde düzenleniyor.

04.12.2009 - 15:14

Türkiye'de bilişim sektörü mercek altında

Türkiye’de sürekli gelişim halinde olan bilişim sektörünü geniş içeriğiyle mercek altına alan Bilişim Teknolojileri Zirvesi, 4-5 Aralık 2009 tarihlerinde İşletme Mühendisliği Kulübü organizasyonuyla İstanbul Teknik Üniversitesi Maçka Yerleşkesi’nde gerçekleştirilecek.

Bu yıl ikincisi düzenlenen zirve, aynı zamanda sektörün önde gelen kuruluşlarını üniversitelilerle ve sektörün takipçileriyle buluşturmayı hedefliyor.

Yönetim alanında, üretim alanında ve günlük hayatımızda birçok kolaylıklar sunan bilişim teknolojilerinin ticari uygulamaları, en yeni teknolojiler ve bu teknolojilerin yaratacağı ekonomi Türkiye’nin önde gelen bilişim firmaları temsilcileri ve akademisyenler tarafından BTZ ‘de ele alınacak.

İnternet, yazılım, iş dünyasında mobil çözümler, bilişim sektörünün dünya ekonomisindeki yeri, bilişimde pazarlama, bir stratejik güç olarak ‘bilgi’, Türkiye’de bilişim sektörünün gelişim süreci gibi birçok konunun ele alınacağı BTZ ’de aynı zamanda firmalar tarafından en yeni teknolojilerin sunulacağı “Bilişim Teknolojileri Alanı” da sponsor firmaları ve katılımcıları bir araya getirecek.

Katılımcı kartları İTÜ İşletme Mühendisliği Kulübü odasından temin edilebiliyor ve organizasyona katılım için herhangi bir sınırlama bulunmuyor. Öğrenciler 10 TL, çalışanlar 20 TL karşılığı organizasyonda yer alan bütün imkanlardan yararlanabilecek.

Bilişim Teknolojileri Zirvesi 2009 programı ve diğer ayrıntılar için tıklayın.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...