Türkiye'de yaşamak istiyor

Davet için İstanbul’a gelen Çek asıllı top model Karolina Kurkova, Türk pasaportu alıp buraya yerleşmeyi düşündüğünü söyledi.

04.06.2010 - 10:48

Türkiye'de yaşamak istiyor

İstanbul'a ilk kez gelen ünlü model, Hello! dergisine konuştu.

"İstanbul’un ne kadar güzel bir yer olduğundan bahsedip duruyorlardı. Gerçekten de öyleymiş. Tarihi, yemekleri ve insanları eğlenceli" diyen Kurkova, Türk pasaportu alıp buraya yerleşmeyi düşündüğünü söyledi.

Yeni anne olan Kurkova, verdiği röportajda ayrıca şu noktalara değindi:

"Modayı bir eğlence olarak görüyorum ve açıkçası çok da ciddiye almıyorum. Tabii ki iyi markalardan giyinmek güzel bir duygu fakat kimsenin daha önce görmediği, ulaşamadığı küçük dükkanlardan alışveriş yapmak beni daha da mutlu ediyor.

Bildiğiniz gibi kısa süre önce anne oldum ve yavaş yavaş moda dünyasına dönüyorum. Artık Victoria’s Secret için de çalışmıyorum. Bu yüzden şu an "ne yapabilirim"i araştırıyorum. Bir yandan da anneliğin tadını çıkarıyorum.

Herkes bana "Bebeğin olana kadar bekle çünkü o ana kadar bunun nasıl bir his olduğunu bilemezsin" diyordu. Gerçekten öyleymiş... Annelik, tanımlayamadığım bir duygu... Hayatımdaki iki erkeği de çok seviyorum. Onlarla aramızda özel bir ilişki var. Bu da bende inanılmaz değişimlere sebep oldu. Kendimi daha enerjik ve hayat dolu hissediyorum. Bunu sağlayan elbette ki oğlum Tobin..."

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...