Türkiye’nin en güzel 20 kızı, ilk kez kameralar karşısında!

Elidor Miss Turkey’de yarışacak 20 güzel İstanbul’da yapılan seçmelerin ardından belirlendi. Türkiye’yi uluslararası yarışmalarda temsil etmek ve hayallerine ulaşmak için yarışacak olan güzeller, Çırağan Sarayı’nda düzenlenen basın toplantısı ile tanıtıldı.

Haberler 15.05.2013 - 11:02

Türkiye’nin en güzel 20 kızı, ilk kez kameralar karşısında!

Elidor Miss Turkey rekor katılıma imza attı
Unilever Kişisel Bakım Kategorisi Pazarlama Direktörü Handem Çelenkler ise Elidor olarak her zaman zirvede olmayı esas aldıklarının altını çizerek bu yıl Elidor Miss Turkey’in rekor bir katılıma imza attığını belirtti. Çelenkler, “3 binin üzerinde başvuruyla son yılların en yüksek katılımına sahip olduk. Finalistlerimizle önce 3 bin katılımcı içinden 200 kişilik ön eleme grubu oluşturuldu. Sonrasında da 20 finalistimiz belirlendi. Kızlarımız şu an itibariyle hem eğlenceli hem de sıkı bir kampa girecekler ve final gecesine hazırlanacaklar. 31 Mayıs Cuma gecesi unutulmaz bir geceye dönüşecek” dedi. 


Gala gecesi Star’dan canlı yayınlanacak
Türkiye’nin ilk özel televizyon kanalı Star TV’nin 23 yıl önce yayınlamaya başlamasıyla birlikte bugünkü önemine, saygınlığına, heyecanına kavuşan ve genç kızlara büyülü bir dünyanın kapısını aralayan yarışma, bu yıl sürpriz etkinlikleriyle ön plana çıkıyor. Dünya ve Avrupa Güzeli’nin seçildiği,  günümüzün birçok ünlü ve başarılı ismini ilk kez Türkiye’ye tanıtan Star ve Elidor Miss Turkey, etkileyici bir final gecesi hazırlıyor. Ünlü isimlerden oluşan jürisi, muhteşem sahne performansları ve tanınmış simaların katkılarıyla fark yaratacak yarışma 31 Mayıs Cuma akşamı İstanbul Kongre Merkezi’nde ihtişamlı bir törenle gerçekleşecek. Yarışma, Star’dan canlı yayınlanacak. 

İşte Elidor Miss Turkey 2013 Finalistleri

01)

EMİNE

ÖZDEMİR

02)

RÜVEYDA

ÖKSÜZ

03)

SİNEM

KÖSEM

04)

CANSU

VATANSEVER

05)

EMEL

ERDEMANAR

06)

EKİN

GÜNGÖR

07)

MELTEM

KEKLİK

08)

MERVE

ÜÇER

09)

AHU

AĞIRBAŞ

10)

BERRİN

KEKLİKLER

11)

EBRU

AKYILDIZ

12)

CANSU

ÖNDER

13)

OYA

UNUSTASI

14)

VİLDAN

ALBAYRAK

15)

EZGİ

AVCI

16)

ELİF

ÖLKER

17)

PINAR

KARADAŞ

18)

MELİS

UZYILDIRIM

19)

LEYLA

KÖSE

20)

BURCU

ÇAY

21)

CANSU

AKBULUT

22)

AYŞENUR

GEZER

23)

ÖZNUR

ÇAMDEMİRNasıl hazırlanacaklar?
Yedek yarışmacılarla birlikte 23 kızla başlayan yoğun ve zorlu kampta kızlar, sıkı bir diyet programı uyguluyor, günlük sporlarını yapıyor, final için koreografi çalışıyor. Elidor Miss Turkey katalogu için fotoğraf çekimi, video çekimleri ve basın için özel fotoğraf çekimleri de kampın etkinliklerinden bir kaçı...

İlk dört Türkiye’yi temsil edecek
Elidor Miss Turkey’de kraliçelik tacını takacak güzel ülkemizi Miss World (Dünya Güzellik), ikinci güzel Miss Universe (Kâinat Güzellik Yarışması), üçüncü güzel ise Miss Earth’de temsil edecek. Yarışmada dördüncü seçilen güzel Miss International ilan edilecek.

Sayfa Yükleniyor...