Twitter 140 karakterde işinizden edebilir

Kullanıcılarına 140 karakterde o an ne hissettiklerini paylaşma imkanı tanıyan Twitter, Cisco'ya yeni adımını atmış çalışanı aynı hızla kapı dışarı etti.

24.03.2009 - 13:34

Twitter 140 karakterde işinizden edebilir

Son dönemin yükselen sosyal ağ uygulaması Twitter, temel olarak 140 karakterde kullanıcılarına o an ne hissettiklerini veya yaptıklarını paylaşma olanağı tanısa da, amacının çok dışında da kullanılarak anında haberleşme imkanı da tanıyor.

Cisco’nun geçtiğimiz günlerde işe aldığı theconnor lakaplı bir çalışan, her ne kadar şu an durum güncellemelerini "gizli" yapmış olsa da, işe girmeden önce Twitter’a gönderdiği durum mesajıyla yeni işinden oldu.

İş teklifini aldığı gün Twitter'da yayınladığı “Cisco az önce bana iş teklifi yaptı! Şimdi San Jose'de hergün nefret ettiğim bir işe gitmek ve dolgun bir ücret arasında ikilemdeyim.” şeklindeki durum mesajı taze çalışanın başına büyük iş açtı.

Cisco'nun çalışanlarından Tim Levad’ın “İnsan kaynakları müdü kim. Eminim işten nefret ettiğini öğrendiğine bayılacaktır. Cisco'da webi oldukça iyi takip ederiz” cevabıyla son bulan görünmez kazanın enkazı İnternet'ten silinmiş olsa da, ekran görüntüleri İnternet'te halen dolaşıyor.

Cisco az önce bana iş teklifi yaptı! Şimdi San Jose'de hergün nefret ettiğim bir işe gitmek ve dolgun bir ücret arasında ikilemdeyim. Cisco az önce bana iş teklifi yaptı! Şimdi San Jose'de hergün nefret ettiğim bir işe gitmek ve dolgun bir ücret arasında ikilemdeyim.
@theconnor İnsan kaynakları müdürün kim. Eminim işten nefret ettiğini öğrendiğine bayılacaktır. Cisco'da webi oldukça iyi takip ederiz. @theconnor İnsan kaynakları müdürün kim. Eminim işten nefret ettiğini öğrendiğine bayılacaktır. Cisco'da webi oldukça iyi takip ederiz.
  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...