'Two And A Half Man' geri döndü

Ashton Kutcher’li üçüncü 'Two And Half Men' sezonu başlıyor. Bu sezonda Charlie Harper’ın kızı Jenny ile tanışmaya hazır mısınız? O da en az babası kadar serseri ruhlu, alkole düşkün ve flört etmeye bayılıyor.  'Two And A Half Men', 11. Sezonuyla iki bölüm peş peşe bugün 20:00’de CNBC-e’de başlıyor.

03.02.2014 - 11:22

'Two And A Half Man' geri döndü

'Two And A Half Man' yeni sezonuyla bu akşam 20:00’de CNBC-e ekranlarında olacak.

10. Sezon Final bölümünde;
Bir yıl boyunca Japonya’da görev yapacağını açıklayan Jake ile Alan arasında bir baba-oğul yakınlaşması yaşmıştı. İkili Büyük Kanyon’a bir yolculuk yaparak aralarındaki bağı güçlendirmeye karar vermişti. Bu sırada Walden, Stacey adında 22 yaşında bir kadınla görüşmeye başlamıştı. Ama bir süre sonra Stacey’nin büyükannesi Linda’nın daha çok ilgisini çektiğini fark etmişti.

11. sezonda dizinin adındaki “buçuk adam” boşluğunu bir başka Harper dolduracak. Rahmetli Charlie Harper’ın evlilik dışı bir beraberlikten dünyaya gelmiş olan, henüz kimselerin tanımadığı 25 yaşındaki kızı Jenny… İçki ve diğer keyif verici maddelerle arası en az babası kadar iyi olan, eğlenceye aşırı düşkün Jenny’nin babasına çok benzeyen bir diğer yönü ise çapkınlığı. Bu alanda babasıyla yarışacak kadar başarılı olduğunu kısa sürede öğreneceğimiz Jenny’nin dizideki “buçuk adam”lık boşluğu en kısa sürede dolduracağına hiç şüphe yok!

Yayınlanacak birinci bölümde; Charlie’nin gayrimeşru kızı aniden ortaya çıkar. Alan yalnızca onun varlığı konusunda değil, Charlie’ye olan benzerliği konusunda da hayretler içinde kalır.

İkinci bölümde ise Jenny’nin, Jake’in eski odasında kalması bu odayı bir spor salonuna çevirmek isteyen Walden’ın hoşuna gitmemektedir. Öte yandan Evelyn, Jenny’ye yanına taşınmasını teklif eder. Bu arada Lyndsey ve Alan, yeniden birlikte olmaya başlar; fakat bu tam anlamıyla bir ilişki olmaktan uzaktır; çünkü Lyndsy’in zaten bir erkek arkadaşı vardır.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...