‘Two and a Half Men’de 10. sezon

Ashton Kutcher’li ikinci Two And Half Men sezonu, bir öncekinden daha çok ses getiriyor. Birbirinden ünlü konuklarıyla, beklenmedik gelişmelerle ve eskisinden daha komik bölümlerle her Pazartesi saat 20.00’de CNBC-e’de.

Haberler 16.01.2013 - 16:13

‘Two and a Half Men’de 10. sezon

Charlie Sheen’in ardından 'Two and a Half Men’in inişe geçeceğini düşünenler, Ashton Kutcher’lı ilk sezon daha başlar başlamaz yanıldıklarını kabul etmek zorunda kaldılar. Charlie Harper’ın cenazesinin kaldırıldığı ve Walden Schmidt’le tanıştığımız dokuzuncu sezonun ilk bölümü, dizinin tarihinde en çok izlenen bölümü oldu. Two and a Half Men’in “Yarım Adam” unvanı da geçen sezon el değiştirenler arasındaydı. 18 yaşını bitiren ve artık liseden mezun olan Jake “Tam Adam”lığa terfi ederken, bir türlü olgunlaşmayan çocuk ruhlu Walden, onun yerini doldurmaya başladı.

YENİ SEZONUN İLK KONUKLARI
Dokuz sezondur birbirinden ünlü isimleri ağırlayan 'Two and a Half Men'de gelenek bozulmadı. Yeni sezonun ilk bölümüne 90’lı yılların liste canavarı şarkıcılarından Michael Bolton konuk oldu. 10. sezonun ilerleyen bölümlerinde eski tanıdıklardan Rose ve Kandi’yle tekrar karşılaşacağız. Sezonun en çok merak uyandıran konuğu ise Hannah Montana olarak ünlenen Myles Cyrus. Henüz 20 yaşını yeni bitiren Cyrus’u önümüzdeki ay izleyeceğiz.

Sayfa Yükleniyor...