UBER sürücüsü polise böyle direndi

Beşiktaş'ta bir UBER sürücüsü, polis tarafından bağlanan aracının üzerine çıkarak direndi. Araç sürücü üzerindeyken çekiciye yüklenerek götürüldü.

Haberler - DHA 20.05.2019 - 13:44

UBER sürücüsü polise böyle direndi

Beşiktaş'ta  korsan taşımacılık yaptığı gerekçesiyle aracı bağlanan UBER sürücüsü Mesut Saka, aracının üzerine çıkarak 15 dakika boyunca polise direndi. 

UBER aracıyla korsan taşımacılık yaptığı iddia edilen Mesut S, öğle saatlerinde Levent'ten aldığı Rus yolcuyla Etiler yönüne seyir halindeyken trafik polisleri tarafından durduruldu.

Aracının bağlanacağını anlayan sürücü, aracının üzerine çıkarak polise direndi. 15 dakika boyunca polisin tüm uyarılarına rağmen araç üzerinden inmeyen Mesut S. aracıyla birlikte çekiciye yüklendi. Otoparka kadar aracın üzerinde giden sürücüye 10 bin 538 lira ceza kesildi. Ceza puanı sınırı aşılması nedeniyle ehliyetine de el konuldu. Araç ise 2 aylığına bağlandı.

Mesut S. de bu sırada telefonuyla çekim yaparak o anları kaydetti. Görüntülerde Mesut S. üzerinden ayrılmadığı aracıyla  çekiciye yükleniyor. Bu sırada 'Haksız yere aracımı bağlıyorlar' diye bağıran sürücü, çekici üzerinde otoparka kadar gidiyor.

Sayfa Yükleniyor...