Ünlüler Bugs Bunny ile 'basket show'a koştu

İbrahim Kutluay-Demet Şener, Gani Müjde-Belma Canciğer,  Nurgül Yeşilçay-Cem Özer, Erkan Can gibi birçok ünlü Bugs Bunny ve arkadaşlarını izlemeye gelenler arasındaydı.

08.02.2010 - 17:54

Ünlüler Bugs Bunny ile 'basket show'a koştu

Çocukların yarıyıl tatiline keyif katmak için Türkiye’ye gelen Bugs Bunny ve arkadaşları, bu haftasonu İstanbul’daydı. Gösteri öncesi pek çok ünlü, çocuklarıyla birlikte, İçim Smartt’ın Akaretler Pastarito’da düzenlediği brunchta biraraya geldi.

İbrahim Kutluay-Demet Şener çifti, Gani Müjde-Belma Canciğer ve çocukları Ece Su ile Arda, İclal Aydın ve kızı Zeynep Lal, Jülide Ateş ve oğlu Ali, Esra Ekmekçi ve yeğenleri, etkinliğe katılan ünlüler arasındaydı.

Brunch’ın ardından Bugs Bunny ve arkadaşlarını izlemeye gösteriye giden ünlüler çocuklarıyla keyifli bir gün yaşadı. İki gün boyunca gösteriyi, Sinem Güven, Nurgül Yeşilçay –Cem Özer, Erkan Can, Egemen Bağış, Özgür Ozan, Milli basketbolcu Ömer Onan gibi pekçok ünlü isim izledi.

Ünlü isimler kadar, binlerce İstanbullu da yarı yıl tatilinin son iki günü İbrahim Kutluay ve Bugs Bunny Basket Show ile değerlendirdi.

İçim Smart için, BKM tarafından senaryosu yazılarak provaları haftalarca 2 farklı ülkede yürütülen gösteri, 4 farklı ülkeden dans, basketbol ve oyuncu ekiplerini biraraya getirerek pekçok ilke de imza attı.

Çocuklar kadar onlara eşlik eden büyüklerin de keyifle izledikleri gösterinin en heyecanlı dakikaları İbo Team ile Face Team ekibi arasındaki maç oldu.

Seyirci, İbrahim Kutluay’ın öğrencilerinin basketbol sihirbazı Face Team karşısında yenilmemesi için dakikalarca tezahurat yaptı.

Her gösteriden sonra çocuklar İbrahum Kutluay ve Bugs Bunny ile fotoğraf çektirmek için yarıştılar.

Kutluay gösterilerin finalinde başta kendi kızı İrem olmak üzere tüm konuklarının çocuklarıyla birlikte poz verdi.

İçim Smartt ana sponsorluğunda BKM ve NTV Spor organizasyonuyla gerçekleşen etkinlikler İstanbul’dan önce de Ankara ve İzmir’deki çocukların da tatilini renklendirdi.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...