Ünlülere uyuşturucu operasyonu

İstanbul'da düzenlenen uyuşturucu çok sayıda ünlü ismin de bulunduğu 38 kişi gözaltına alındı. Operasyonda 20 kilo esrar ve 500 gram kokain ele geçirildi. Alınan ifadelerin ardından Cemal Hünal ile birlikte serbest bırakılan Cenk Eren, "Suçsuzdum, serbest bırakıldım" dedi.

Anadolu Ajansı 25.01.2013 - 10:21

Ünlülere uyuşturucu operasyonu

İstanbul Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü’nün yaptığı uyuşturucu operasyonuna pek çok ünlü isim de takıldı.

9 ay süren teknik ve fiziki takip yapan polis ekipleri, bu sabaha karşı Beşiktaş, Şişli, Etiler ve Ulus bölgelerinde uyuşturucu operasyonu düzenledi.

38 adrese düzenlenen baskınlarda 20 şüpheli ''torbacı'' 18'i de uyuşturucu madde temin edici ve kullanıcısı oldukları iddiasıyla gözaltına alındı.

Aralarında Cemal Hünal, Gizem Karaca, Cenk Eren, Çağatay Ulusoy, Selen Katırcıoğlu, Yusuf Hasan Akgün, Ergün Taş, Kağan Turgut, Ayşe Selin Boronkay ve Hüseyin Orçun Benli gibi ünlü isimlerin de bulunduğu 38 kişi gözaltına alındı.

Operasyonda 20 kilo esrar, 500 gram kokain, bir miktar eroin ve bir miktar bonzai maddesi ele geçirildi.

Şüpheliler, öğle saatlerinde sağlık kontrolünden geçirildikten sonra yeniden İstanbul Emniyet Müdürlüğü'ne getirildi.

'SUÇSUZDUM, SERBEST BIRAKILDIM'
Cemal Hünal ve Cenk Eren'in de aralarında bulunduğu 4 kişi emniyetteki ifadelerinin ardından akşam saatlerinde serbest bırakıldı.

Cenk Eren adliyeye böyle getirilmişti. Cenk Eren adliyeye böyle getirilmişti.

Cenk Eren emniyetten ayrılırken, ''Suçsuzdum, serbest bırakıldım'' diye konuşurken, Cemal Hünal, dosyanın gizliliği olduğunu ileri sürerek gazetecilere açıklama yapmadı.

Şüpheli 34 kişinin emniyetteki işlemleri ise devam ediyor.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...