Üsküdar'da çocuk parkında intihar girişimi

İstanbul Üsküdar'da 18 yaşındaki genç, çocuk parkında intihar girişiminde bulundu. İntihar girişiminden hemen önce babasına fotoğraf gönderdiği öğrenilen genci, olay yerinin yakınında bulunan babası ve olayı gören işçiler kurtardı.

DHA 15.08.2017 - 17:11 | Son Güncelleme : 15.08.2017 - 17:20

-cocuk-parkinda-intihar-girisimi.jpg

İstanbul'da çocuk parkında intihar girişimi yaşandı. Olay, Üsküdar ilçesi Küçük Çamlıca Mahallesi'ndeki Hüdai çocuk parkında saat 15.30 sıralarında meydana geldi.

İddiaya göre 18 yaşındaki M.B.B. yanında getirdiği mavi çamaşır ipini parktaki çocuk oyun alanının ahşap direğine bağladı. Daha sonra ipi boynuna geçiren genç fotoğraf çekip, fotoğrafı babasına yolladı.

Babası kısa sürede parka gelirken, ipte asılı oğlunu kurtarmaya çalıştı. Oğlunu bacaklarından tutarak yukarı kaldıran babaya, parkın yanında bir binanın dış cephesini yapan işçiler yardım etti. İşçiler ipi keserek, 18 yaşındaki genci indirdi. İhbar üzerine olay yerine polis ve 112 sağlık ekibi geldi. Ekipler durumu ağır olan genci ambulans ile hastaneye götürdü.

Oğlunun intihar girişiminde bulunduğunu gören baba gözyaşlarına boğuldu. Babayı çevredekiler sakinleştirmeye çalıştı. M.B.B.'nin arkadaşları da olay yerine gelerek gözyaşı döktü.

İntihar girişiminde bulunan gencin durumunun ciddiyetini koruduğu öğrenildi.

Sayfa Yükleniyor...