Üsküdar'da yanmış erkek cesedi bulundu

İstanbul Üsküdar’da sabah saatlerinde yanmış halde bir erkek cesedi bulundu. Tanınmaz halde olan cesedin kime ait olduğu henüz belirlenemedi.

CHA 17.02.2015 - 15:29

Üsküdar'da yanmış erkek cesedi bulundu

Yaşar Kalkan isimli pazarcı, Küplüce Mahallesi Cennet Cami Sokak'ta bir barakadan duman yükseldiğini görmesi üzerine itfaiye ekiplerine haber verdi. Bir süre sonra gelen ekipler yangını söndürünce erkek cesediyle karşılaştı.

Durum hemen polis ekiplerine haber verildi. İhbar üzerine olay yerine çok sayıda polis ekibi gönderildi. Haberi duyan nöbetçi Cumhuriyet savcısı da ceset mahaline gelerek incelemelerde bulundu. Tamamen yanmış cesedin 25-30 yaşlarındaki bir erkeğe ait olduğu belirlendi. Olayla ilgili geniş çaplı inceleme başlatan polis çevredeki güvenlik kameralarını izlemeye aldı.

Yangını itfaiye ekiplerine haber veren pazarcı Yaşar Kalkan, 3 kişinin olay yerinden kaçarak uzaklaştığını gördüğünü söyledi. Kalkan, “Ben sabah saatlerinde tezgahımı açmak için geliyordum. 3 kişinin sokaktan kaçarak uzaklaştığını gördüm. Buraya geldiğimde barakadan dumanlar yükseliyordu. Hemen itfaiye ekiplerine haber verdim. İtfaiye alevleri söndürünce bir ceset olduğunu gördük. Tamamen yanmıştı. Sadece kemikleri kalmıştı. Polis ve savcı buraya gelip inceleme yaptı” dedi.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...