Edirne Valisi Şahin'den, emniyet müdürü ve komutana yarım altın

Edirne Valisi Şahin, kentin asayişinin sağlanmasında başarılı çalışmaları dolayısıyla İl Emniyet Müdürü Erdoğan ile Jandarma Komutanı Ersan'ı altın ve başarı belgesiyle ödüllendirdi.

Anadolu Ajansı 13.11.2015 - 17:11

Edirne Valisi Şahin'den, emniyet müdürü ve komutana yarım altın

Edirne Valisi Dursun Ali Şahin, kentin asayişine yönelik titiz çalışmaları, Suriyeli sığınmacıların Avrupa'ya gitmek amacıyla geldikleri Edirne'de güvenliğin sağlanması ve krizi yönetmelerindeki gayret ve başarıları dolayısıyla İl Emniyet Müdürü Armağan Adnan Erdoğan ile İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Kamuran Ersan'ı makamında kabul etti.

Burada konuşan Şahin, göreve başladığı ilk gün, başarıyı ödüllendireceğini söylediğini anımsattı. Bu sözünü yerine getirdiğine inandığını ifade eden Vali Şahin, sınır ili olmasına karşın Türkiye'nin en huzurlu kentlerinden Edirne'de asayiş olaylarının düşük olduğunu vurgulayarak şöyle konuştu:

"Geçtiğimiz aylarda şehrimize gelen Suriyeli sığınmacılar konusunda 10 gün boyunca sabırla ve insanüstü bir gayretle çalışan emniyet ve jandarma teşkilatımıza teşekkür ediyorum. Tabii burada görev yapan tüm arkadaşlarımızı tek tek ödüllendirmemiz mümkün değil. Onların nezdinde Emniyet Müdürümüzü ve Jandarma Komutanımızı tebrik ediyorum.'' 

Konuşmanın ardından Vali Şahin, Erdoğan ile Ersan'a altın ve başarı belgelerini verdi.

Sayfa Yükleniyor...