Vampirlerle dolu bir sayı

CNBC-e Dergi Vampir Özel Sayısı’nda vampirler hakkında bilmek istediğiniz her şey ve daha fazlasını bulacaksınız. Mad Men, Merlin, Spartacus ve Vampir Günlükleri desenli mousepadler de dergi ile hediye...

Haberler 29.04.2011 - 13:10

Vampirlerle dolu bir sayı

Her poşette farklı bir kahraman! CNBC-e Dergi Mayıs’ta Vampir Özel Sayısı ile karşınızda. Dexter, Mad Men, Merlin, Spartacus ve Vampir Günlükleri desenli mousepadler CNBC-e Dergi ile herkese hediye!

CNBC-e Dergi Vampir Özel Sayısı’nda vampirler hakkında bilmek istediğiniz her şey ve daha fazlasını bulacaksınız. Sinemadan TV’ye popüler kültürün ölümsüz vampirleri, gelmiş geçmiş tüm vampir özellikleri, vampir olmanın avantajları, vampirlerden korunmak için yapılması gerekenler bu dosyada. Vampir Günlükleri’ni izlerken, gecenin gizemli yaratıklarını daha yakından tanımak istiyorsanız

Tanınmış sinema oyuncularını bir araya getiren Camelot’un yıldızlarını daha yakından tanıma zamanı geldi. Eva Green, Joseph Fiennes, Jamie Campbell Bower ve Claire Forlani’nin kariyerlerini mercek altına aldık. Doctor Who’da bu ay yayınlanacak 200. bölüm için ekip ilk kez Britanya dışına çıktı, ancak Dubai çöllerinde başlarına gelmeyen kalmadı. Doctor Who ekibinin bu ilginç macerasını kaçırmayın. Ayrıca Smallville’den Lois Lane’in bugüne kadar büründüğü gizli kimlikler, polisiye sevenlere özel CNBC-e Türkçe Polisiye Testi, Chuck ve Sarah’nın evliliğe giden yolda atlattığı badireler, Gossip Girl’de Dan ve Blair arasındaki tuhaf yakınlaşma ve How I Met Your Mother’ın muhteşem konukları CNBC-e Dergi Mayıs sayısında.

NTV’den canlı olarak yayınlanacak Cannes Film Festivali detayları, Karayip Korsanları serisinin dördüncü filmi Gizemli Denizlerde ve Sofia Coppola’nın Altın Aslan’lı filmi Somewhere... Setten haberler, vizyondaki filmler ve raflardaki DVD’ler ile bu ay sinemayı yine FİLM Dergisi'nden takip edeceksiniz. FİLM Dergisi, CNBC-e Dergi ile herkese hediye.

Sayfa Yükleniyor...