Varyap Meridian'dan açık artırmayla dükkan

İstanbul'un yeni finans merkezi Batı Ataşehir'de inşa edilen Varyap Meridian'da yer alan 19 adet ticari dükkan, Cuma günü açık artırma ile satışa sunulacak.

17.11.2011 - 10:05

Varyap Meridian'dan açık artırmayla dükkan

İstanbul'un yükselen bölgesi Batı Ataşehir'de, satışa sunulduğu günden bu yana yüzde yüzün üzerinde prim yaparak yerli ve yabancı yatırımcılardan yoğun ilgi gören Varyap Meridian'da şimdi de sınırlı sayıdaki dükkanlar açık artırmaya çıkıyor.

Bugüne kadar yatırımcılar tarafından büyük talep gören ve satışa çıkması heyecanla beklenen dükkanlar eczane, çiçekçi, süper market, kuru temizleme, kuaför, cafe / restoran, kitapevi ile kozmetik, giyim ve teknoloji mağazaları gibi her türlü ihtiyaca cevap verecek şekilde projelendirildi.

"GELEN TALEPLERDEN ÇOK MEMNUNUZ" 
Varyap Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Varlıbaş, yakın zamanda yaşamın başlayacağı Varyap Meridian'da açık artırma yöntemi ile satışa çıkacak sınırlı sayıdaki dükkan için şimdiye kadar büyük talep oluştuğunu dile getirdi.

Varlıbaş sözlerini şöyle sürdürdü:

"Her türlü konsepte hizmet verecek şekilde tasarlanan farklı büyüklükteki dükkanlarımız için hem bize hem de proje ortağımız Emlak Konut GYO'ya uzun zamandır talepler gelmekteydi. Bu talepleri değerlendirmek üzere şartname gereği açık artırma ile satış kararı aldık ve Cuma günü bunu gerçekleştireceğiz. İstanbul'un yeni finans merkezinde yer alan projemizdeki ticari alanların büyük pirim kazancı getireceğini öngörüyoruz."

Varyap Meridian'daki dükkanlar için yapılacak açık artırma ile ilgili teknik şartname ve ihale dosyasına www.varyapmeridian.com adresinden ulaşılabilir ve 444 40 30 numaralı telefondan detaylı bilgi alınabilir. Açık artırmaya katılmak isteyenler 18 Kasım, Cuma günü saat 15.00'e kadar gerekli belgelerle birlikte Emlak Konut GYO A.Ş. Genel Müdürlüğü'ne başvuruda bulunabilecekler.


  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...