Versailles Sarayı Teksas'a taşındı

Hediye paketleme odası, bovling salonu, tiyatrosu ve opera sahnesi olan üç mutfaklı, iki havuzlu rüya ev; Teksas'ın Versailles Sarayı olarak anılıyor. Ev sahipleri, yapımı 5 yıl süren 46 milyon dolarlık evi satışa çıkardı.

12.04.2012 - 10:14

Versailles Sarayı Teksas'a taşındı

Shirley ve Alan Goldfield, Fransa'nın ünlü Versailles Sarayı'nı Teksas'a taşımaya karar verdi ve rüya evlerini 5 yılda 46 milyon dolara inşa ettirdiler.  Çift, çok büyük olduğu için taşınmaya karar verdiği evi, satmaya karar verdi. Ev, 10.3 milyon dolar açılış fiyatı ile açık artırmaya çıkacak.

6 büyük yatak odası, 10 banyosu, ses geçirmeyen tiyatrosu, bovling salonu, opera sahnesi ve güzellik salonu bulunan evin ana yatak odasında ise buhar odası yer alıyor.

3 mutfağın yer aldığı, bir odası iki katlı olan evde tenis kortu, iki yüzme havuzu ve büyük bir çamaşırhane de bulunuyor. Evin misafir suitinde ise iki banyo, otuma odası ve yemek odası yer alıyor.

Fransa'yı çok seven ve evin salonunu Versailles Sarayı'ndaki gibi aynalarla kaplatan Shirley Goldfield, New York tarzından da esinlenmiş.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...