Viaport Houses ve Suites hayata geçiyor

İstanbul Kurtköy'deki The World of Viaport kompleksi, konut projesi Houses ve Suites ile tamamlanıyor. Proje, Aralık 2013'te teslim edilecek.

15.04.2012 - 10:29

Viaport Houses ve Suites hayata geçiyor

Bayraktar İnşaat, İstanbul Kurtköy'deki alışveriş merkezi Viaport’un da içinde bulunduğu The World of Viaport kompleksinin son halkası olan konut projesi Houses ve Suites'i hayata geçiriyor.

Konut teslimlerinin Aralık 2013 tarihinde yapılması hedeflenen Viaport Houses projesi, İstanbul Kurtköy'de 26 bin metrekarelik arazi üzerinde konumlandırılıyor. Özel kat planlarıyla tasarlanmış olan proje 9 katlı 4 bloktan meydana geliyor.

Viaport Houses projesinde 1+1 daireler 59 ile 106 metrekare, 2+1 daireler 84 ile 133 metrekare, 3+1 daireler ise 161 ile 205 metrekare büyüklüğe sahip. Projede fiyatlar, 199 bin liradan başlıyor, 900 bin liraya kadar yükseliyor.

Viaport Houses ve Suites Projesi'nin sosyal olanakları ve hizmetleri arasında dinlenme alanları, parklar, fitness center, tenis kortu, spor sahaları, açık ve kapalı yüzme havuzu, spa merkezi, restoranlar, profesyonel sağlık danışmanlığı, ambulans hizmeti, veterinerlik, teknik destek hizmet, terzi ve lostra, kuru temizleme ve özel davet hizmeti bulunuyor. Projedeki dairelerin içlerinde ocak, fırın ile davlumbazdan oluşan ankastre set, merkezi soğutma ve ısıtma sistemleri standart olarak sunuluyor.

Yüzde 1 peşinatla ev sahibi olunabilen projede, sıfır faizle 20 aya kadar vade imkanı bulunuyor. Projden daire sahibi olmak isteyenler daire fiyatının yarısını şimdi yarısını da teslimde verebiliyorlar. Diğer bir ödeme seçeneğinde ise müşteriler daireyi satın aldıklarında %25, teslimde de %25'lik bir ödeme yapıyorlar. Kalan tutar daire teslimine kadar eşit şekilde vadelendiriliyor.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...