Viaport Houses&Suites'den bayram özel indirim

Viaport Houses&Suites bayrama özel indirim kampanyası başlattı. Peşinatın sadece yüzde 1’i veriliyor, geri kalan yüzde 24’ü ise konutların teslim tarihi olan Eylül 2013’te ödeniyor.

19.10.2012 - 12:54

Viaport Houses&Suites'den bayram özel indirim

Bayraktar İnşaat, İstanbul Kurtköy'deki The World of Viaport kompleksinin son halkası olan konut projesi Houses ve Suites'de bayrama özel indirim uyguluyor.

Kampanya kapsamında bayramda Viaport Houses&Suites’den sadece yüzde 1 peşinatla ev sahibi olmak mümkün. Daire alırken ödenmesi gereken yüzde 25’lik peşinatın ilk etapta sadece yüzde 1’i veriliyor, geri kalan yüzde 24’lük bedel ise aynı zamanda dairelerin teslim tarihi olan Eylül 2013’te ödeniyor. Kalan tutar, projeye özel anlaşmalı banka kredisi ile ödeniyor.

Bir VIADMC projesi olan Viaport Houses & Suites, 26 bin metrekarelik arazi üzerinde konumlanıyor. Özel kat planlarıyla tasarlanmış olan proje, 10 katlı 4 bloktan ve 3 katlı özel houses ünitelerinden meydana geliyor.

Toplam 617 dairenin bulunduğu projede büyük yapay göletler ve süs havuzları bulunuyor.

LEED Sertifikası’nı almaya aday bir proje olan VIA/PORT Houses & Suites’in yüzde 80’i yeşil alan olarak planlandı.

Projenin diğer sosyal olanakları ve hizmetleri arasında; dinlenme alanları, parklar, fitness center, açık ve kapalı yüzme havuzu, spa merkezi, alakart restoranlar, teknik destek hizmet, terzi ve lostra, kuru temizleme hizmeti bulunuyor.

Viaport Houses&Suites sakinleri concierge hizmetleri, anlaşmalı mağazalarda indirim, 7/24 call center, VIP transfer servis hizmeti, alışveriş servisi, gayrimenkul yatırım danışmanlığı, profesyonel sağlık danışmanlığı, ambulans hizmeti, veterinerlik danışmanlık hizmeti ve 10-100 kişi arası özel davet hizmetlerinden faydalanabilecekler.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...