Victoria’s Secret ile bir yılbaşı gecesi daha

Yeni melekleri unutmayın... 'Victoria’s Secret Fashion Show', her yılbaşı gecesi olduğu gibi bu gece yine CNBC-e ve e2’de.

Haberler 18.12.2009 - 18:14

Victoria’s Secret ile bir yılbaşı gecesi daha

CNBC-e'de meleklerle birlikte büyülü bir yılbaşı gecesi geçirmeye hazır olun. Victoria's Secret'ın seksi modeller eşliğinde düzenlediği geleneksel moda gösterisi, bu sene The Black Eyed Peas'in katılımıyla daha da renkli.

Dünyanın en prestijli defilelerinden biri olan Victoria’a Secret defilesi yeni yılın ilk dakikalarında, saat gece yarısını gösterdiğinde CNBC-e’de...

Unutulmayacak bu şovu CNBC-e’den sonra saat 01:00’de e2’den de izleyebilirsiniz.

Victoria’s Secret firmasının “Melekler” adıyla anılan ve profesyonel modellerden oluşan özel ekibi bu yıl milyonlarca dolar değerindeki kostümleri, yeni mankenleri ve bu yıl dördüncü çocuğunu dünyaya getiren Heidi Klum’un muhteşem dönüşüyle yine unutulmayacak bir sahne şovu sunacak.

Black Eyed Peas’in Victoria’s Secret çıkarması
Victoria’s Secret podyumuna çıkan en yuvarlak hatlı bayan, balık etli kadınların kraliçesi Fergie oldu. Gecenin özel konuğu olarak sahneye çıkan Fergie, üzerindeki yeşil korseli göz alıcı elbiseyle izleyicileri kendine hayran bıraktı.

BU SENENİN YENİ MELEKLERİ
Melekler sizi, bu gece CNBC-e ve e2 ekranlarında yeni yıla birlikte girmeye çağırıyor…

Victoria’s Secret kadrosundaki beş yeni meleği seyircilerin beğenisine sundu. Emanuela de Paula, Chanel Iman, Rosie Huntington-Whiteley, Lindsay Ellingson ve Candice Swanepoel o gece kariyerlerinin dönüm noktalarından birini yaşadılar. Rosie Huntington-Whiteley’in ilk İngiliz Victoria’s Secret meleği olduğunu da eklemek gerekiyor. Klum’un yeni modeller hakkındaki yorumları ise şöyle: “Onlara nasihat vermeme filan gerek kalmadı. Dürüst olmak gerekirse, benim ilk Victoria’s Secret gecemde olduğumdan çok daha sakin görünüyorlardı.”

Milyonlarca dolarlık bir sütyen!
Elmaslar bir kadının en iyi dostlarıdır, ama üç milyon dolar değerindeki elmaslarla süslü bu fantastik sütyen dostluk sınırlarını zorluyor doğrusu. Üzerinde değişik renklerde yaklaşık 2500 parça elmas barındıran bu sütyenin görkemini, göğüslerin ortasından sarkan kalp şeklindeki 16 karatlık dev parça tamamlıyor. Beyaz, konyak ve şampanya rengindeki elmaslardan oluşan sütyenin tasarımcısı ise Damiani. Şovun en değerli parçasını üzerinde taşıyan Marisa Miller, tüm gözleri üzerinde toplamaktan memnun görünüyordu.

Heidi Klum podyumlara muhteşem döndü
Beş hafta önce dördüncü çocuğunu dünyaya getiren Alman model Heidi Klum, hamileliği sonrasında ilk kez podyuma çıktı. Gecenin sunucusu olarak seçilen, ancak üzerindeki göz alıcı elbiseyle podyuma çıkmadan duramayan güzel model, her sene olduğu gibi bu sene de tüm meslektaşlarını geride bıraktı. Alkışların ve tezahüratların odak noktası olan Klum, rahat tavırlarıyla gecenin tartışmasız yıldızıydı.

Sayfa Yükleniyor...