Viyana Filarmoni Orkestrası CRR'de

Dünyanın en iyi senfonik müzik topluluğu olarak bilinen Viyana Filarmoni Orkestrası’nın beş üyesi, 30 Mart’ta Cemal Reşit Rey Konser Salonu’nda sahne alacak.

20.03.2009 - 15:31

Viyana Filarmoni Orkestrası CRR'de

Viyana Filarmoni Orkestrası üyeleri 30 Mart Pazartesi günü saat 20.00'de Cemal Reşit Rey konser salonunda müzikseverlerle buyuşacak.

Çok yönlülük, yetenek ve bütün müzik türlerini denemeye eğilim, geniş çapta vokal müziği yaylı dörtlüsü eşliğiyle icra etmek arzusu; Viyana Filarmoni Orkestrası’nın beş müzisyeni; Althea-Maria Papoulia (Soprano), Alexander Steinberger (Keman), Dominik Hellsberg (Keman), Robert Bauerstatter (Viyola), Eckart Schwarz-Schulz'u (Viyolonsel) bir araya getirdi.

Ünlü opera şarkıcısı, Althea-Maria Papoulia tarafından kurulan ve Imperial Ensemble Wien adını alan topluluk, yaylı dörtlüsü ve bir sopranodan oluşuyor.

Imperial Ensemble Wien, CRR’de verecekleri konserde; Vivaldi, Giordani, Scarlatti, Schubert, Schumann, Strauss, Léhar ve Strauss’dan oluşan bir repertuarla İstanbullu sanatseverlerin karşısına çıkacak.

26 ve 32 TL olan konser biletleri Cemal Reşit Rey Konser Salonu Gişesi’nden ve www.biletix.com adresinden temin edilebilir.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...