Vogue Türkiye yeni yılda yine dopdolu

Vogue Türkiye, Ocak sayısında yine farklı ve dopdolu içeriği ile okuyucusunun karşısına çıkıyor.

29.12.2010 - 16:17

Vogue Türkiye yeni yılda yine dopdolu

Serenay Sarıkaya çok görmek istediği Paris'e hayatında ilk kez Vogue Türkiye Ocak çekimleri için gitti. Paris'in bohem semti Marais'de bir evde yapılan çekimleri Vogue Türkiye Moda Editörü Konca Aykan gerçekleştirdi.

Serenay'ı daha önce Jessica Stam, Tanya Diziahileva gibi modelleri çeken moda fotoğrafçısı Eric Guillemain fotoğrafladı. Yeni sayıda romantik fotoğraflarının yanısıra, çocukluğu, annesi, aşk, ilişki, zaaf, ego, empati, olgunluk hakkında da konuştu.

Fatmagül'ün fettan yengesi Esra Dermancıoğlu gerçek hayatta nasıl biri olduğunu anlattı. Dizideki kötü Mukaddes Yenge tiplemesinin altından, özgür ruhlu, inatçı ve inançlı bir Frankofon çıktı.
 
Kate Moss erotizmin kalıplarıyla oynadı, en cüretkar kareler ünlü fotoğrafçı Nick Knight'ın çekiminde ortaya çıktı.

Vogue Türkiye Moda Direktörü Mary Fellowes'un, Özbek asıllı Rus model Rania ve ünlü fotoğrafçı Ahmet Polat ile gerçekleştirdiği çekimler, Efes'teki Yedi Uyuyanlar Mağarası'nın mistik havasini yansıttı.  

Vogue Türkiye 2011'de farklı alanlarda yıldızı parlayacak 19 genci seçti. Modada, tasarımda, sinemada, sanatta, müzikte, dijital medyada, sporda, sosyal bilimde yükselecek gençler. Bu 19 genç çok da uzak olmayan bir gelecekte Türkiye'de ya da dünyanın başka bir yerinde kendi alanlarında çıtayı yükseltecek. Onlar bugünün meteorları, yakın geleceğin parlak yıldızları.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...