Volkan Konak'tan özel akustik dinleti

Volkan Konak, yeni albümünden önceki son konserini, Ghetto’ya özel olarak geliştirdiği, kendisi ve hayranları için de bir ilk olacak olan “akustik dinleti” ile gerçekleştirecek.

Haberler 23.02.2012 - 18:42

Volkan Konak'tan özel akustik dinleti

Volkan Konak’ın bateristi Behçet Türkekul’un hayatını kaybetmesi nedeniyle ertelenen akustik dinletisi, 24 Şubat Cuma akşamı, Kral TV ve Kral FM katkılarıyla gerçekleşiyor.

Musiki geçmişiyle Karadeniz müziğini buluşturarak, türkülere getirdiği yeni solukla müzik piyasasında farklı bir yer edinen Volkan Konak, yeni albümünden önceki son konserini, Ghetto’ya özel olarak geliştirdiği, kendisi ve hayranları için de bir ilk olacak olan “akustik dinleti” ile gerçekleştirecek.

İlk albümünü yayınlamasının üzerinden 20 yıl geçen, dinleyicisiyle kurduğu samimi iletişim, hüzünlendiren şarkıları ve güldüren hikâyeleriyle kendine has bir tarza sahip olan Kuzey’in Oğlu, müzik kariyerine dokuzun üzerinde albüm ve birçok ödül sığdırdı. Besteci ve söz yazarı kimliğinin yanı sıra, sosyal sorumluluk projeleriyle de adından söz ettiren Volkan Konak, Çernobil faciasının özellikle Karadeniz’deki etkilerini derleyip belgeledi ve Karadeniz’de “Kanser Araştırma Hastanesi” kurulması yönünde de uzun yıllar mücadele etti.

Son olarak, 2009 yılında Mimoza albümünü piyasaya süren Volkan Konak, bu albümle hem altın, hem de platin plak ödülü alarak 'de en çok satış rakamına ulaşan sanatçılardan biri oldu.

Volkan Konak Akustik Dinleti @ Ghetto
24 Şubat Cuma, saat 22:30

Not: Ertelenen konser için bilet almış olanlar, eski tarihli biletlerini bu konserde de kullanabilirler.

Sayfa Yükleniyor...