Vural: Kozmik oda için levye yaptılar

MHP’li Oktay Vural, Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç’a suikast iddiasının Özel Kuvvetler’in kozmik odasına girmek için levye olarak kullanıldığını savundu.

Anadolu Ajansı 28.12.2009 - 17:57

MHP Grup Başkanvekili Oktay Vural, TBMM'de gazetecilerin, Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç'a yönelik ''suikast'' iddialarıyla ilgili soruları yanıtladı.

Oktay Vural, özetle şunları söyledi:

''Bülent Arınç olayı bir levye olarak kullanılmış, Özel Kuvvetler’deki bu kozmik odalara girilmek için bu levye kullanılmış olabilir.

Böyle bir konunun kozmik odalarda ne işi var? Bülent Arınç'a suikast ile ilgili bir iddia, delil olmaksızın neden ortaya atılmıştır? Bu iddiadan hareketle neden oralara gidilmiştir?

Askere karşı psikolojik savaş yürütülüyor. Bu savaş içerisinde Bülent Arınç'ın yeri neydi? Oralarda da bir takım araştırmaların yapılması gerekiyor.

Bülent Arınç'a soruyorum, asker veya bir başka yerden bilgi geliyor muydu, irtibatı var mıydı, görüşme var mıydı? Bütün bunların açıklanması gerekir. Bu psikolojik savaş içerisinde Arınç'a gelen bilgilerin ne derece yeri vardır?''

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...