Wirofon’lu LG’ler kapışıldı!

Türk Telekom'un Wirofon yüklü LG akıllı telefon kampanyasında iki haftada 20 bin cihaz satıldı.

13.01.2010 - 15:30

Wirofon’lu LG’ler kapışıldı!

Türk Telekom’un düzenlediği Wirofon uygulaması yüklü LG cep telefonu kampanyasına yoğun ilgi gösterildi. İki haftada 20 binden fazla Wirofon’lu LG cep telefonu satıldı. Kampanya için Türk Telekom ekstra ürün tedarik etmeye hazırlanıyor.


Türk Telekom’un, olabilme imkânı sunan “Wirofon LG Cep Telefonu” kampanyası, 14 günde 20 bin kullanıcıya ulaştı.

28 Şubat 2010 tarihine kadar devam etmesi planlanan kampanya kapsamında, herkese 24 ay süresince ayda 26,90 TL ödeyerek Wirofon yüklü LG GM735 model bir cep telefonu sahibi olma imkanı sağlandı.

Kampanyaya gösterilen ilgiden çok memnun olan Türk Telekom Satış Başkanı Aydın Çamlıbel, “2009 yılında gerçekleştirdiğimiz kampanyalarımızla da uygun ödeme seçenekleriyle kablosuz ev telefonu, netbook ve notebook bilgisayarları müşterilerimize sunmuş ve kısa sürede stoklarımızı tüketmiştik” dedi.

Ev telefonlarını mobil hale getiren Wirofon hizmeti sayesinde, Türk Telekom müşterileri, WiFi uyumlu cep telefonlarını ve bilgisayarlarını kullanarak ev telefonlarından arama yapabiliyor. Böylece mobil telefon, dizüstü ve masaüstü bilgisayarlarla gerçekleştirilebilen sabit hat aramaları, Wirofon teknolojisi ile ev telefonu tarifesi üzerinden, ev telefonu faturasına yansıyor.

3G uyumlu, dokunmatik ekranlı ve Windows Mobile 6.1 işletim sistemine sahip LG GM735 cep telefonunda Wi-Fi, A-GPS ve FM radyo özelliklerinin yanı sıra 5 megapiksel kamera bulunuyor.

Wirofon hizmetinden faydalanan ya da faydalanmak üzere başvuran Türk Telekom müşterileri, kampanya kapsamında 6 ay boyunca hediye edilen aylık 1.000 dakikayı, LG GM735 model cep telefonunun içinde yüklü olarak bulunan Wirofon servisi ile ev telefonlarından yapılan şehiriçi ve şehirlerarası görüşmelerde kullanabiliyor. Ayrıca, kampanya süresince GSM hatları ile konuşmanın dakikası tüm vergiler dahil sadece 9 kuruş olarak ücretlendiriliyor.

Türk Telekom müşterileri, www.wirofon.com adresini ziyaret ederek, 444 1 444 numaralı Türk Telekom Müşteri Hizmetleri’ni arayarak, 6606’ya “LG ev telefonu” yazıp SMS göndererek ya da Türk Telekom ofis ve bayilerine uğrayarak Wirofon LG Cep Telefonu kampanyası ile ilgili detaylı bilgi alabiliyor.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...