'Workaholics' ve 'Beavis and Butt-Head' e2'de

Aynı evi paylaşan ve aynı ofiste çalışan üç kafadarın maceralarıyla  'Workaholics' ve dünyanın en fırlama ikilisi 'Beavis and Butt-Head' bu akşam e2'de...

19.09.2012 - 14:48

'Workaholics' ve 'Beavis and Butt-Head' e2'de

Aynı evi paylaşan ve aynı ofiste çalışan üç kafadarın, günlük hayatlarında karşılaştıkları sıradan olayları nasıl işin içinden çıkılmaz hale soktuklarını merak ediyorsanız Workaholics tam size göre bir komedi.

Aynı üniversitede okuyan üç erkek arkadaş, mezun olduktan sonra aynı işyerinde çalışmaya ve aynı evde yaşamaya başlar. Blake, Adam ve Ders adlarındaki bu üç “deli”kanlı, bir telemarket şirketi olan TelAmeriCorp’ta sabah 9’dan akşam 5’e kadar aynı odada çalışmakla kalmıyorlar, akşam 5’ten sabah 9’a kadar da bir partiden diğerine gecelere de hep beraber akıyorlar. Bu ortak yaşamdaki en büyük sorunları; henüz hiçbirinin yeterince olgunlaşmamış olması. Zaten başlarına ne gelirse, karşılaştıkları sorunlara hep çocukça çözümler üretmekten geliyor.

e2’nin yeni komedi dizisi Workaholics’in sacayağını oluşturan bu üç kafadarı canlandıran üç genç aktör, Blake Anderson, Adam DeVine ve Anders Holm aynı zamanda dizinin yaratıcıları arasında yer alıyor. Blake, Adam ve Anders’in birliktelikleri bundan yıllar önce oluşturdukları Mail Order Comedy ile başlıyor. Üçlü, kendi çektikleri komedi kliplerini YouTube’da paylaşmaya başladıktan sonra Amerika’nın kablolu yayında en popüler komedi kanalı Comedy Central’ın prodüktörlerinin dikkatini çekiyor. Daha önce Scrubs ve Desperate Housewives gibi dizilerde de benzer görevler üstlenmiş olan tecrübeli prodüktör Kevin Etten, kanal yöneticileri tarafından bu üçlüyle beraber yepyeni bir sitcom’un kapısını aralayacak bir pilot bölüm çekmek üzere görevlendiriliyor. O pilot bölüm de tahminlerin çok ötesinde bir beğeni toplayıp, yeni bir TV kültünün doğmasını sağlıyor.

'Workaholics' saat 23.00'te e2'de…

20 yıllık bir TV efsanesi ekranlara dönmeye hazırlanıyor. Mike Judge’ın yarattığı iki fırlama lise öğrencisi Beavis ve Butt-Head, ilk günkü kadar çılgınlar, hala çok tembeller ve laflarını kimseden esirgemeye niyetleri yok.

Dünyanın en fırlama ikilisi Beavis and Butt-Head’le, 15 yıl önce onları bıraktığımız yerde yani televizyonlarının karşısında kuruldukları koltuklarında buluşmaya ne dersiniz? İzledikleri müzik videolarına söyleyecekleri lafları hiçbir zaman tükenmeyen, agresif, tembel, zaman zaman nefret etmeye bayıldığımız fakat çoğu zaman görüşlerine katılmaktan kendimizi alıkoyamadığımız bu MTV-çağı çocukları yeni yayın döneminde e2’de.

Eskiden sadece MTV’de yayınlanan müzik videolarını eleştiren Beavis and Butt-Head artık bununla yetinmeyecekler; YouTube’da yer alan amatör videoları, televizyon dizilerini, sinema filmlerini ve Ultimate Fighting Championship gibi spor gösterileriyle Jersey Shore gibi reality-show’ları da dillerine dolayacaklar.

'Beavis and Butt-Head' saat 23.30'da e2'de...

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...