CNBC-e Dergi Kasım sayısında birbirinden ilginç karakterler var! Dünyanın en hızlı adamı Flash’ın özellikleri ve yeni dizide ilk bölümü izlemeden önce bilmeniz gereken her şey bu sayıda. Çizgi roman ve süper kahraman meraklılarının ilgisini çekecek üç bölümlük belgesel Superheroes: A Never-Ending Battle Kasım’ın kaçırılmaması gereken yapımlarından.

Dünyanın en yaşlı adamı Henry Morgan ise, yeni dizi Forever’da bir yandan ölümsüzlüğünü sorgularken diğer yandan da cinayetleri çözüp kötü adamları kodese atacak. Dünyanın en tehlikeli adamı Hannibal Lecter’ın, tımarhaneye tıktığı Will Graham ile ne gibi akıl oyunları oynadığını, dünyanın en karizmatik adamı Don Draper’ı ve Mad Men’deki diğer karakterleri yeni sezonda nelerin beklediğini CNBC-e Dergi Kasım sayısında öğreneceksiniz.

Dahası Family Guy’ın yaratıcısı Seth Green’in yaşam çizelgesi, The Vampire Diaries’te Elena’nın ölümünün perde arkası, Fargo’nun yeni sezonu hakkındaki beklentilerimiz ve Hannibal ödüllü testi dergide. Yabancı dizi meraklıları son haberleri Kasım ayında yine CNBC-e Dergi ile takip edecek, ayın önemli bölümlerini ve konuklarını kaçırmayacak. CNBC-e Dergi, özel uygulamasıyla ücretsiz olarak tüm akıllı telefonlarda, tabletlerde ve cnbce.tv adresinde.