Yanlış yatırımların sonu ağır olabilir !

Adım atmanın eskisinden daha da zor olduğu bir 2009 yılı geçirdik. 2010 yılında da dikkatli olunmazsa riske alışmış yatırımcıyı zor zamanlar bekliyor.

23.12.2009 - 00:01

Yanlış yatırımların sonu ağır olabilir !

2009 yılında zor zamanlar geçirdik. Sadece belli kesimleri değil, hemen herkesimi ve her ekonomik güce sahip insanı, kurumu etkileyen çok zor bir yıl deneyimledik. 2010 yılının ekonomik açıdan iyi geçeceğini söylemeyi çok isterdim. Ancak uzun etkili astrolojik etkilerin altında bu çok zor görünüyor.

2010 yılında ne yazık ki, ekonomik şartlar nedeniyle toplumsal cinnet ve bazı firma sahiplerinin yanlış yatırımlar sonucu intiharları gibi sıkıntılar karşımıza çıkabilir. Halkın refahı geçtiğimiz yıldan biraz daha iyi olsa bile, işsizliğin %5’lerin altına inmeyeceği görünmektedir. Bu da, nüfus göz önüne alındığında, ciddi bir potansiyelin, atıl iş gücünün, işsiz ve parasız olarak topluma üretici bireyler değil de tüketici bireyler olarak yansımalarını bizlere gösterecek.

Bu yıl 14 Mart’a kadar devam edecek olan Mars retrosu belli alanlardaki gelir gruplarındaki uçurumun özel sektörün yeni uygulayacağı maaş politikaları sebebi ile iyice daralacağını gösteriyor. Halkı 2009’dan daha kolay ama yine de yorucu bir yıl bekliyor. 

Uzman Astrolog Oğuzhan Ceyhan
http://www.astrologyanalyst.com

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...