Yay Burcu iseniz

Yay - Koç - İkiniz de heyecan peşinde olan, hevesli ve canlı kişilersiniz.

22.03.2009 - 23:43

Yay Burcu iseniz

Yay - Koç - İkiniz de heyecan peşinde olan, hevesli ve canlı kişilersiniz. Hızlı ve eğlenceli bir ilişki yaşarsınız. Temelde benzediğinizden, aranızda ciddi çatışmalar olmayacaktır. Birbirinizin ne istediğini bileceksiniz.

Ne öğrenmeniz gerekiyor?

Koç da sizin gibi çabuk sıkılan bir yaradılışa sahiptir. Bu yüzden, ondan beklediğiniz yaratıcılığı sizin de göstermeyi öğrenmeniz gerekiyor. Koç işi konusunda son derece hırslı olduğundan, seyahatlerinize her zaman katılamayabilir. Buna da anlayış göstermelisiniz.

Yay - Boğa  - Boğa burcu, neşe, canlılık ve iyimserlik konularında sizin tam zıttınızdır. Bu yüzden birbirinizi sıkıcı veya uçarı bulabilirsiniz. Sizin üzerinize düşebilir ve evlilik konusunda acele ettirebilir. Yine de sizin beceremediğiniz yatırım ve birikim yapmak konusunda yardımcı da olabilir.

Ne öğrenmeniz gerekiyor?

Patavatsızlığınızla Boğa'yı çok kıracağınızı öğrenmeniz gerekiyor. Ayrıca zıt yönlerinizi uyumsuzluk yaratmak için değil, kendinizi dengelemek için kullanırsanız büyük fayda sağlayabilirsiniz.

Yay - İkizler  - Her ne kadar siz daha çok teorilerle uğraşsanız da, ikinizin de olan biteni takip etmeye çalışması en benzer olduğunuz noktadır. İkizler de sizin gibi akılcıdır; bu yüzden de duygusal talepleriyle canınızı sıkmayacaktır. Sizin seyahatlerinize katılmayı memnuniyetle kabul edecektir.

Ne öğrenmeniz gerekiyor?

İlişkide duygu yoksunluğu çekebilirsiniz. Aşk ilişkileri ve evlilikler, mantık üzerinde kurulduğu zaman kısa ömürlü olabilirler. Duygusal yaklaşımları benimsemeyi öğrenmeniz gerekiyor.

Yay - Yengeç  - Yengeç size bağlanacaktır. Söylediğiniz her şeyi dinleyecek, sorunlarınızı çözmek için elinden geleni yapacaktır. Sevgisinden şüphe duymayacak olsanız da, duygusallığı, kararsızlığı ve sahiplenmesi size zor zamanlar yaşatabilir.

Ne öğrenmeniz gerekiyor?

Sık sık bunalıma girmesini anlayışla karşılamayı öğrenmeniz gerekiyor. Patavatsızlıklarınızı hayatının sonuna kadar hatırlayacağından sözlerinize dikkat etmelisiniz. Her ne kadar canlı olsanız da, bazen yerinizde oturup onun duygusal ihtiyaçlarına cevap vermek zorunda kalabilirsiniz.

Yay - Aslan  - İyimserliğiniz, farklı alanlarda da olsa sosyalliğiniz ve hareketliliğiniz sayesinde kolay anlaşırsınız. Aslan'la yaşadığınız ilişkide heyecan ve eğlence yokluğu çekmezsiniz. Tutkulu ve son derece uyumlu bir birliktelik olacaktır.

Ne öğrenmeniz gerekiyor?

Aslan'ı eleştirmekten ya da patavatsızca konuşmaktan kaçınmalısınız. Onun gururunu okşamayı öğrenebilirseniz, onu rahatça yönlendirebilir, inatçılığını bile kırabilirsiniz.

Yay - Başak  -  Tam olarak uyumlu olmasanız da, esnekliğinizi kullanarak birbirinize uyum sağlayabilirsiniz. Onu işin başından kaldırıp eğlenmeye götürmenizden memnun olabilir. Yine de bunu çok sık yapmamalısınız. O da sizi bağlılığı, tutkusu ve zekası ile mutlu edecektir.

Ne öğrenmeniz gerekiyor?

Onun yoğun işlerine ve titizliğine anlayış göstermeyi öğrenmeniz gerekiyor. Çatışmadan, tatlılıkla bağlantı kurarsanız, içindeki yoğun tutkulara ulaşabileceğiniz gibi, eğlencelerinize de, seyahatlerinize de severek katılmasını sağlayabilirsiniz.

Yay - Terazi  -  Terazi gezmeyi ve sosyal ortamlarda bulunmayı sever. Bu, hoşunuza gidecektir. Sizin sahip olduğunuz bilgileri öğrenmekten hoşnutluk duyar. Zarafeti ve kibarlığı ile büyüleyicidir. Genel olarak eğlenceli, hareketli ve uyumlu bir birlikteliğiniz olacaktır.

Ne öğrenmeniz gerekiyor?

Terazi'nin en baskın özelliklerden biri olan kibarlığa uyum sağlamayı öğrenmeniz gerekiyor. Düşüncesizce konuşursanız sorun yaşayabilirsiniz. Haksız eleştiriler onun adalet duygusunu tetikleyeceğinden, adil olduğuna kanaat getireceği karar sizi terk etmek olabilir.

Yay - Akrep  - Tam olarak uyumlu sayılmazsınız. Yine de karşılıklı anlayış, ilişkinin yürümesini sağlayabilir. Sizin iyimserliğiniz onun kötümserliğini, özgürlüğünüz sahipleniciliğini, yüzeyselliğiniz derinliğini ve iletişime giren yönünüz ketumluğunu dengeleyebilir. Diğer taraftan siz de ilgilendiğiniz konuların derinine inebilen birisiniz, ortak ilgi alanlarında Akrep için harika bir yoldaş olabilirsiniz.

Ne öğrenmeniz gerekiyor?

Sahipleniciliğinin sevgi ve tutkusundan kaynaklandığını aklınıza yerleştirmeli ve kısıtlanmış bir özgürlük ile yaşamayı öğrenmelisiniz. Ona bazı tavizler verebilir ve dengesini bozmazsanız, birlikte olduğu insanı mutlu etmek için kendini parçalama özelliği sayesinde tatmin edici olaylar ve fırsatlar yaratacaktır.

Yay - Yay  - Yaratıcılık ve heyecan kelimeleriyle tanımlanabilecek bir ilişki yaşarsınız. İlgi alanlarınız ve beğenileriniz büyük oranda uyuşacağından anlayışlı ve paylaşımcı bir beraberlik içinde olacaksınız. Spor, seyahat ve özgürlük isteğiniz, bilgi arayışlarınız ve öğrendiğiniz şeyler hakkında tartışma dürtüleriniz engellenmeyecektir.

Ne öğrenmeniz gerekiyor?

Zaman zaman kasıtlı olarak insanları kırmakta kullandığınız dilinizi tutmayı öğrenmeniz gerekiyor. Karşınızdaki insanın da aynı şekilde karşılık vereceğini bilmeli, karşılıklı atışmaların ve eleştirilerin başladıktan sonra asla bitmeyeceğini unutmamalısınız.

Yay - Oğlak  - Oğlak, deneyimi sayesinde size yararlı öğütler verebilir ve planlamanın ne olduğunu öğretebilir. İkiniz de sosyalsiniz ve bu sayede Oğlak'ı işin başından kaldırıp eğlenceye sürüklemeniz zor olmayabilir. Kariyerini geliştireceğine inandırdığınız sürece, Oğlak'ı her türlü faaliyet içine sokabilirsiniz. Bunlara seyahatleriniz de dahildir.

Ne öğrenmeniz gerekiyor?

Oğlak'ın tutuculuğuna alışmayı öğrenmeniz gerekiyor. Diğer taraftan, Oğlak'ın ciddiyetini de bir nebze olsun benimsemelisiniz. Az bildiği bir konuyu öğrenmek için birdenbire plansız programsız bir şekilde evden fırlayıp seyahate çıkan biri ile birlikte olmak istemeyecektir.

Yay - Kova - Kurabileceğiniz en olumlu ilişkidir. İkinizin de entellektüel arayışları, sosyal olma isteği ve özgürlük bağımlılığı vardır. Kova sürekli daldan dala atladığı için, hiç durmadan ilginizi çekebilecek fikirler üretir. Sizin sivri dilinize de aldırış göstermez. Duygusallığa değil akla önem veren, bireysel ihtiyaçların her iki taraf için de karşılanacağı bir beraberliktir.

Ne öğrenmeniz gerekiyor?

Duygulara önem vermeseniz de aşk ilişkilerinde bulunmaları gerektiğinin farkına varmalısınız ki sadece bir yüzük ile bağlı olmayasınız. İkiniz de farklı yerlerde, farklı alanlar üzerinde çalışıyor olabilir, birbirinize ihtiyaç duyduğunuzda uzaklarda kalmış olabilirsiniz.

Yay - Balık  - Bu beraberlik zor yürütülebilir. Balık, bir noktadan sonra sürekli peşinizde dolaşıp ilgi beklemeye başlayacaktır. Siz ise kendi çalışmalarınızla, hareketli eğlencelerinizle ve seyahatlerinizle meşgul olacağınızdan ona vakit ayıramayabilirsiniz. Yine de onun sezgileri sayesinde bilgiye daha rahat ulaşabilir, sevecenliği ile geriliminizden kurtulabilirsiniz. Sizi önemli ölçüde yumuşatacak, belki de duygusal özellikler kazandıracaktır.

Ne öğrenmeniz gerekiyor?

Balık çatışma çıkarmaz. Bu yüzden onun duygularına özen göstermemenizin sorun olmadığı yanılgısına düşmemelisiniz. Sık sık teselli edilmek ve duygusal açıdan doyurulmak isteyecektir. Eğer duygusal ihtiyaçlarına cevap veremezseniz yanınızda fazla kalmaz. Unutmayın; kaybedildiği zaman arkasından hüzünle bakılan kişiler genellikle Balık burcudur. Ne kadar akılcı olsanız da, onun duygusallığını ve yumuşaklığını çok arayabilirsiniz.Kadınlar İçin..

Yay - Koç Hareketli ve canlılık dolu bir ilişki yaşayacaksınız. İkinizin de aklınıza eseni yapmak için girişimde bulunma eğilimi olduğundan, diğer bazı burçlarla aranızda uyumsuzluk çıkarabilecek bu özelliğinizi anlayışla karşılayabilirsiniz. Koç’un tezcanlı girişkenliği ile sizin keşif isteğiniz, ortak bir amaçta kolayca bir araya getirilebilir.

Ne öğrenmeniz gerekiyor?

İkiniz de çok çabuk sıkılırsınız. Ancak Koç, sizden çok daha tezcanlı olduğundan, değişimi çoğunlukla kendisi getirecektir. Yine de, bunu sadece ona yüklemeyin. İlgilendiğiniz her konuda yaptığınız keşfileri de sonuna kadar dinlemesini bekleyemezsiniz. Onu buna zorlamayın, yine sıkılacaktır. Koç’un sizin kadar derine inmeye yanaşmayacağını çabucak öğrenmeniz gerekiyor. O ileri gitmek için doğmuştur, derine değil.

Yay - Boğa Boğa burcu sizin kadar hareketli ve anlık dürtülere boyun eğip de evden fırlayıp giden biri değildir. Sizin evde kalmanızı, leziz yemekler pişirmenizi, konforu ve duygularıyla ilgilenmenizi bekleyecektir. Eğer birbirinize uyum sağlamaya çalışmazsanız, sizi çok uçta bir kişilik olarak görecektir. Siz de ondan sıkılabilirsiniz.

Ne öğrenmeniz gerekiyor?

Boğa ne evde yalnız bırakılmaktan, ne duygusal hassaslık eksikliğinden, ne de patavatsızlıktan hoşlanmayacaktır. Onun bazı özelliklerini kazanmaya çalışın. Aynı zamanda ona da kendi özelliklerinizden kazandırın. Böylece orta noktayı bulabilirsiniz.

Yay - İkizler İkizler yüzeysel, siz ise ilgilendiğiniz konularla ilgili olarak derin olsanız da, ikiniz de yeniliklere çekilirsiniz. Gözünüze çarpan şey hakkında bilgi sahibi olmak istemeniz, benzer noktanızdır. Bir diğer benzer noktanız, duygusal yönlerinizin fazla gelişmemiş olmasıdır. Bu nedenle de duygusal sorunlar yaşamazsınız. Ayrıca İkizler uyum burcudur, uyuşamadığınız noktalar çok az olacaktır.

Ne öğrenmeniz gerekiyor?

Akılcı iki burcun ilişkisinde, taraflardan birinin birlikteliğe romantizm sokması gerekecektir. Sadece rasyonel akıl kullanmanın ve birbirinize zaman ayırmadan sürekli yeni şeyler peşinde koşmanın aşk ilişkisi veya evlilik değil, sadece arkadaşlık olacağını unutmayın.

Yay - Yengeç Yengeç geleneksel ve sahiplenicidir. Size duyduğu ve sizden de talep ettiği bağlılık, hareketlerinizi kısıtlıyormuş gibi gelebilir. Ancak, onun size her konuda yardım etmeye çalışması ve fedakarlıklara hazır olması, sizin de karşılığında bazı şeylerden vaz geçmeniz halinde, dengeli ve sağlam bir ilişki doğurabilir.

Ne öğrenmeniz gerekiyor?

Yengeç’in ruh halinin sürekli dalgalandığını unutmayın ve ona destek vermeyi ihmal etmeyin. Yeri geldiğinde evden dışarı çıkma veya biryerleri gezip keşfetme dürtünüzü bastırıp Yengeç’le birlikte evde oturmanız gerekebilir. Ayrıca, sivri dilinizi tutmayı öğrenmeniz gerekiyor; onu çok kırabilirsiniz.

Yay - Aslan İkiniz de son derece iyimser, sosyal, hareketli, gezmeyi seven insanlarsınız. Aslan sizi çok eğlendirecektir, siz de onun kontrol altına alınmamış egosuyla nasıl başa çıkabileceğini gösterebilirsiniz. İlişkinizde hareket ve tutku eksik olmayacaktır. Aslan içte duygusal olsa da kızgınlıklarını çabuk unutur, bu nedenle, onu övmeyi ihmal etmediğiniz süre içerisinde duygusal sorunları çok sık yaşamazsınız.

Ne öğrenmeniz gerekiyor?

Gösteriş yapan insanlardan çok hoşlanmasanız ve patavatsızlıklarınızla onları yerin dibine soksanız da, Aslan'la olan ilişkinizde bu eğiliminizi terk etmeniz gerekiyor. Unutmayın, onun beğendiğiniz özelliklere sahip olmasını sağlayan şey, sürekli lider olma isteği ve takdir edilme beklentisini doğuran şey ile aynıdır. Onun gururlu kalbine şefkatle dokunabilirseniz, kendisini kolayca dönüştürebileceğinizi bilin.

Yay - Başak Tamamen uyumlu bir birliktelik olduğu söylenemeyecekse de, yürümesi de imkansız değildir. Sizin bilgilerinizle yakından ilgilenebilir, sizi tatmin edecek sohbetler yapabilirsiniz. Zaman zaman onu kurallarından, titizliğinden, işlerinden sıyırıp mola verdirebilirseniz çok rahatlayacaktır. İçte tutkuludur ama fazla duygusal değildir, bu nedenle sizin akılcı olmanız da sorun olmayacaktır.

Ne öğrenmeniz gerekiyor?

Başak da Aslan gibi tatlılıkla idare edilecek bir burçtur. Öyle ki, bir noktadan sonra idare etmek değil, onun size uyum sağlamaya başlaması söz konusu olacaktır. Titizlik ve kurallara verdiği öneme anlayış gösterin.

Yay - Terazi Terazi’nin seyahat etme, eğlenme ve sosyalleşme istekleri sayesinde uyumlu bir ilişki yaşayabilirsiniz. Birlikteliğiniz canlı ve hareketli olacaktır. Onun nazik ve zarif doğası, sizi yıllar sonra bile büyülemeye devam edecektir.

Ne öğrenmeniz gerekiyor?

Terazi’nin kibar ve ağırbaşlı olduğunu unutmayın. Fazla duygusal değildir ama bu, patavatsızlıklarınıza gülüp geçeceği anlamına da gelmez. Davranışlarınız onun kibarlık ve adalet duygularıyla çatışırsa sorun doğabilir.

Yay - Akrep Bu ilişkiyi sadece içinizdeki derin sevgiyle ve birbirinizi olduğu gibi kabul ederek yürütebilirsiniz. Birbirinize müdahale etmez ve domine etmeye çalışmaz, ortak noktalar bulmak için uğraşırsanız, farklı olan yönlerinizi dengeleyebilirsiniz. İkinizin de derinliği, her ne kadar Akrep’inki duygusal, sizinki entellektüel alanda da olsa, sizi birbirinize bağlamaya devam edebilir.

Ne öğrenmeniz gerekiyor?

Akrep kıskanç ve sahiplenici olabilir ama bunu kısıtlama olarak algılamak yerine çok sevildiğinizin bir göstergesi olarak görün. Ayrıca, hisleri karışıkken, kendisine mantıkla yol göstermek yerine, duygularına hitap etmek, onu teselli etmek gibi yolları tercih etmeniz daha faydalı olabilir.

Yay - Yay Birbirinize çok benzediğiniz için, uyumlu bir beraberliğiniz olacak. Birbirinize sonsuz özgürlük tanıyacak, bilgi edinme isteğinizi birlikte tatmin edebileceksiniz. Seyahati sevmeniz, edindiğiniz bilgileri paylaşmanız ve duygusal olmamanız, ilişkinin sorunsuz olmasını mümkün kılacaktır.

Ne öğrenmeniz gerekiyor?

Unutmayın ki, karşınızda da sivri dilli, zaman zaman kırıcı olabilen biri var. Patavatsızlığınızı ya da bazen kasıtlı olarak karşınızdakini kırma eğiliminizi engelleyin. Bir başladınız mı duramayabilirsiniz. Diğer taraftan, yaşamınızı sürekli yeni şeyler öğrenmekle de geçirmeyin. Biraz romantizm ve başbaşa kalmak, ilişkinize çok iyi gelecektir.

Yay - Oğlak Sizin ani dürtülerle yerinizden fırlayıp birşeyleri araştırmaya gitmeniz veya seyahate çıkmanız, Oğlak’ın planlı doğası sayesinde belli bir programa oturtulup daha verimli çalışmaları doğurabilir. Siz de gezilerinizde onu yanınıza alıp biraz mola vermesini sağlayabilirsiniz. Oğlak’ın gelişim sürecinin bir parçası olduğuna inandırdığınız her türlü faaliyete yöneltmeniz mümkündür. Ancak onu kandırmayın, gelişimle alakalı bir nokta göremezse, işine ayıracağı değerli vakit boşa gittiği için kızacaktır.

Ne öğrenmeniz gerekiyor?

Oğlak sizin aksinize tutucudur. Siz ise, iş gelişmeye ve öğrenmeye gelince pek kural tanımazsınız. Onun planlarına ve geleneksel yaklaşımlarına alışmanız gerekiyor. Planlamanın ne olduğunu öğrenmeniz gerekiyor. Ani şekilde hareket etmek, Oğlak'ın hoşlanacağı bir şey değildir.

Yay - Kova Özgür olmak isteyen ve partnerini/eşini de tamamen özgür bırakan iki kişinin ilişkisi, paylaştıkları bilgi edinme ve öğrenme isteğini tatmin etmek açısından avantajlıdır. Kova duygusal olmadığı için, sizin duygusal burçları kırabilecek yönlerinizi de sorun etmez. Siz de değişiklik sevdiğiniz için onun daldan dala atlamasından hoşlanacaksınız. Yenilikler ve bilgi ile dolu, doyurucu ve heyecanlı bir ilişkiniz olabilir.

Ne öğrenmeniz gerekiyor?

Her iki mantık burcunun ilişkisi gibi, sizin ilişkinizin de biraz duygulara ve romatizme ihtiyacı var. Entellektüel hedefler peşinde koşan, bilgi arayışındaki iki bilim adamı ya da meslektaş olmak yerine eş/partner olmayı, ilişkinizin iş ya da arkadaşlık değil, aşk ilişkisi olduğunun farkına varmanız gerekiyor.

Yay - Balık Bu çok zor bir beraberlik olacaktır. Balık sizden ilgi bekleyecektir. Duygusal yönünüz olmadığı için bunu ona veremeyebilirsiniz. Balık taleplerini sözlü iletişimle aktarma yolunu da fazla seçmediğinden, ortada hiçbir şey yokken terk edildiğinizi düşünebilirsiniz. Onu açmalı, sizinle konuşmasını sağlamalısınız. İçindekileri bilip beklentilerini karşılarsanız, o da kendinden bolca veren yönü ile tatmin olacağınız bir beraberlik yaşamanızı sağlayabilir.

Ne öğrenmeniz gerekiyor?

Duygusal Balık’ın ihtiyaçlarına cevap vermeyi öğrenmeniz gerekiyor. Bunun için sizin de duygularınıza biraz önem vermeniz gerekebilir. Eğer onun duygusal yönünü tatmin edemezseniz, ilişkinizin hiçbir şansı olmaz. Balıklar öyle insanlardır ki, kaybedildiklerinde arkasından üzüntüyle bakarsınız. Bu nedenle, onun sevgisini hazır kazanmışken kendisini sıkı sıkı sarın.
http://www.astrologyanalyst.com

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...