Yazıcıoğlu'nun ölümüyle ilgili kritik bilgi Gül'de

Muhsin Yazıcıoğlu'nun eşi Gülefer Yazıcıoğlu'yla birlikte Çankaya Köşkü’ne çıkan BBP Genel Başkanı Destici, Yazıcıoğlu'nun ölümüyle ilgili önemli bir bilgiyi Cumhurbaşkanı ile paylaştıklarını söyledi.

06.12.2011 - 01:26

Yazıcıoğlu'nun ölümüyle ilgili kritik bilgi Gül'de

Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici, 2009 yılında geçirdiği helikopter kazası sonucu hayatını kaybeden Muhsin Yazıcıoğlu'nun ölümüyle ilgili Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ü ziyaret etti.

Yazıcıoğlu'nun eşi Gülefer Yazıcıoğlu’nun da katıldığı ziyaret sonrası açıklama yapan Destici, yeni bir bilgiyi Cumhurbaşkanı Gül'le paylaştıklarını söyledi.

Destici bu bilgiyle ilgili, 'olayın aydınlatılmasında çok önemli bir rol oynacak' iddiasında bulundu.

Destici, "Bize ulaşan ve olayın aydınlatılmasında çok önemli bir rol oynacağını düşündüğümüz bir bilgiyi bir gellişmeyi kendileriyle paylaştık. Kendileri de bunu da detaylı bir şekilde araştırılmasını sağlayacağını bize ifade etti" dedi.

Destici, ‘yeni bir gelişme ve bilgi dediği' konuyla ilgili soruları yanıtsız bıraktı: "Gelen bilgiyi soruşturmanın selamati açısından basınla paylaşmam mümkün değil. Çünkü açıkladığımız anda bilgi karartılıyor. İnşlallah yeri ve zamanı geldiğinde paylaşacağım."

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...