Yazın en büyük partisi 1 Ağustos’ta Boğaz’da

Binlerce kişiye çaldığı dev partilerle adından söz ettiren, dans müziğinin efsane ismi Fatboy Slim, 2009 yazının unutulmayacak konserlerinden birine imza atmak için BKM – VIRGIN Radyo organizasyonuyla 1 Ağustos Cumartesi akşamı Turkcell Kuruçeşme Arena’da olacak.

Anadolu Ajansı 23.07.2009 - 17:44

Yazın en büyük partisi 1 Ağustos’ta Boğaz’da

1 Ağustos Cumartesi gecesi Turkcell Kuruçeşme Arena’nın kapısı saat 18.00’de açılacak ve Boğaz kıyısında, yazın en büyük partisi başlayacak. Dj FUCHS ve U.F.U.K ile gün geceye dönecek ve ardından da sahne dans müziğinin efendisine kalacak!

Gerçek adıyla, Norman Quentin Cook, tüm dünyanın bildiği adıyla Fatboy Slim, producer DJ'lerin 90'lardan günümüze kadar ulaşmış en popüler ve tanınan ismi. Elektronik dans ve triphop müzik dendiğinde akla gelen ilk isimlerden biri olan Fatboy Slim, müziği kadar yaratıcı ve eğlenceli klipleriyle de dikkat çekiyor ve çok konuşuluyor.

Fatboy Slim 99 ve 2001 yıllarında MTV en iyi video müzik ödüllerini kazandı. Eminem başta olmak üzere bir çok ünlü şarkıcının hit olmuş şarkılarına yaptığı cover versiyonlarla büyük bir hayran kitlesi yakaladı. U2 ve Madonna, Fatboy Slim ile birlikte çalışmak için uygun anı bekliyor.

Ülkemizde de geniş bir hayran kitlesi bulunan sanatçı özellikle "The Rockafeller Skank" adlı albümü ile hayran sayısını arttırdı. Fatboy Slim'in 2002 yılında İngiltere'de Brighton Plajında göstereceği canlı performans için 60 bin kişinin gelmesi beklenirken bu konsere diğer ülkelerden de katılım olunca 250 bin kişilik dev bir seyirci kitlesine konser veren DJ,o tarihten itibaren bir efsane olarak anılmaya başlandı.

2009 yaz turnesine devam eden Fatboy Slim, geçtiğimiz günlerde de Brezilya’da 200.000’ün üzerinde dinleyiciyle buluştu.

Biletler, www.biletix.com ve Turkcell Kuruçeşme Arena Gişesi’nde…
Gişe Tel: 212 263 39 83

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...