Yazın iyi müzik için Babylon Aya Yorgi

Sezon boyu dünyaca ünlü isimlerin yanı sıra yerli müziğin de iddialı isimlerini konuk eden Babylon, eğlenceye devam etmek isteyenleri Çeşme Aya Yorgi’ye davet ediyor.

01.08.2011 - 09:46

Yaz deyince; deniz, güneş, kum üçlüsü gelir akla. Şimdi bir de tatilin üstüne iyi müzik eklemek isteyenler Babylon Aya Yorgi’nin yolunu tutuyor. Çeşme’nin en güzel koylarından birinde yer alan Aya Yorgi, 20 dönümlük bir narenciye bahçesinde bulunuyor. Devasa plajı, yemyeşil limon bahçeleri ve sakin bir denizle gerçek tatilin yanında iyi hissettirecek müzikler de olsa fena mı olur?

‘Gün boyu müzik belki biraz yorabilir, bir ara kafa dinlemeye de ihtiyaç duyabilirim’ derseniz de sessiz plaj alternatifi ile müzikten izole bir bölge sizi bekliyor. Ayrıca çocuklu aileler için ‘çocuk alanı’ da düşünülen detaylardan biri.

Gündüz sadece güneşlenmek, denize girmek değilse niyetiniz alanda birçok aktivite sizi bekliyor. Voleybol, mini futbol, basketbol, playstation alanları, internet corner, sualtı kamerası ve masaj seçenekleri arasından tatilin her gününe bir etkinlik sığdırmanız mümkün. Yemek konusuna gelince, Babylon mutfağından çıkma lezzetler Aya Yorgi’de de sizi bekliyor.

Akşamlarsa bir başka elbette. Özellikle cumartesi akşamları tercih yapmakta biraz zorlanabilirsiniz. Zira iki farklı sahnede iki farklı parti var: Biri, kışın da iş çıkışlarında rahatlamamıza vesile olan Mabbas ve Murat Beşer’in komutasında Oldies But Goldies partisinin yaz versiyonu, diğeri ise bizi tam anlamıyla eskilere götüren Naim Dilmener’in Eski 45’likler partisi.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...