Yeni Bond kızı Mumbai varoşlarından

‘Slumdog Millionaire’ filmiyla yıldızı parlayan Freida Pinto, yeni Bond kızı için yapılan seçmelere davet edildi. Pinto’nun şansının yüksek olduğu söyleniyor.

13.03.2009 - 16:30

Yeni Bond kızı Mumbai varoşlarından

İngiliz The Sun Gazetesi’nin haberine göre, yeni Bond filminin baş yapımcısı Barbara Broccoli 24 yaşındaki Freida Pinto’yu yeni Bond macerasında görmeyi umuyor.

Mumbai doğumlu Pinto, son Bond filmi olan Quantum of Solace için oyuncu seçmeleri devam ederken ilk kez yapıncıların dikkatini çekti.

Gazeteye bilgi veren Bond ekibinden bir sinemacı bir önceki seçmelerde Pinto’nun seçilmemesini şu sözlerle açıkladı: “Aşka düşkün bir ajan için o günlerde Pinto çok gençti. Ama artık olgunlaşmış genç bir yıldız oldu ve Daniel Craig’le birlikte çok iyi görünecek.“

Slumdog Millionaire filminden yeni Bond filmi için adı geçen tek isin Freida Pinto değil. Filmin yönetmeni Danny Boyle de, Bond filminin yönetmen koltuğunun en güçlü adayı. Sinema çevreleri Boyle’ın yönetmen olmasının, Pinto’nun Bond kızı olma şansını arttıracağını düşünüyorlar.

Slumdog Millionaire’den sonra Freida Pinto’ya sinema ve moda dünyasından pek çok teklif geldi. Woody Allen’ın bir sonraki filminde rol alacağı açıklanan oyuncu, Chanel tarafından da Paris moda Haftası’na davet edilmişti. Pinto, Paris’te Kate Moss, Lily Allen ve Claudia Schiffer’la birlikte sosyal aktiviteler sırasında görüntülenmişti.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...