Yeni medya, gazetecilik, dijital trendler, pazarlama, satış ve teknoloji dünyasındaki gelişmelerle ilgili herkesin büyük bir heyecanla beklediği ve katılımın oldukça yoğun olacağı konferans serisinin bu ilk ayağı, 26 Ekim Salı günü İstanbul Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek.

Görüşlerini tüm dünyada yüzbinlerin takip ettiği, ilk defa İstanbul’da tek bir konferansta bir araya gelecek bu isimler sırasıyla; WIRED Genel Yayın Yönetmeni CHRIS ANDERSON, The New York Times Yönetim Kurulu Başkanı ARTHUR SULZBERGER JR, Facebook Uluslararası İş Geliştirme Başkanı Christian Hernandez, CBS Interactive Music Group Başkanı David Goodman, “The Young Turks” talk show sunucusu, MSNBC yorumcusu Cenk Uygur ve Pazarlama Guru’su Seth Godin.

Açılış konuşmasını Doğuş Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ferit F.Şahenk’in yapacağı konferansta yer alan diğer isimler; DYG Genel Müdürü Cem Aydın, DYG Yeni Medya Koordinatörü Yunus Halit Türe ve ntvmsnbc.com Genel Yayın Yönetmeni Ahmet Yeşiltepe.

2010 sonrasında da her sene yeni bir içerikle devam etmesi öngörülen konferans, görüşleri tüm dünyada ilgi uyandıran konularında uzman konuklarıyla birlikte yaklaşık 1000 katılımcıyı ağırlayacak.

ÖĞRENCİLERE İNDİRİMLİ BİLET
Konferansa sayılı günler kala gelen yoğun talep üzerine konferans büyük salona alındı. Ayrıca uygun fiyatlı özel öğrenci kategorisinde ek biletler de satışa sunuldu.

26 Ekim 2010, Salı /İstanbul Kongre Merkezi, Harbiye
Kayıt ve detaylı bilgi için:
www.yenimedyaduzeni.com
VIP Turizm Çağrı Merkezi: (212) 368 48 83