'Yeni Medya Düzeni'nin biletleri satışta

WikiLeaks kurucusu Julian Assange'ın da katılacağı 'Yeni Medya Konferansı'nın biletleri satışa çıktı.

Haberler 14.06.2011 - 12:37

'Yeni Medya Düzeni'nin biletleri satışta

Doğuş Yayın Grubu tarafından ilki geçen yıl düzenlenen ve her yıl farklı, kuvvetli bir içerikle devam etmesi öngörülen Yeni Medya Düzeni Konferansı’nın bu yılki konukları tam anlamıyla ses getirecek! Gizli diplomatik belgeleri yayımlamasıyla devlet ve şirketlerin şimşeklerini üzerine çeken WikiLeaks’in sansasyonel kurucusu Julian Assange ile internetin en büyük bilgi kaynağı Wikipedia’nın kurucusu Jimmy Wales ’ye geliyor.

Bilet satışları başlayan ve 5 Ekim 2011’de Lütfü Kırdar Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek konferansa ana konuşmacı olarak katılacak olan Wikileaks kurucusu Julian Assange yayınladığı belgelerle dünyanın kaderini etkiledi.

Türkiye’de yapacağı konuşma ve vereceği mesajların büyük ses getireceğine kesin gözüyle bakılıyor.

Wikipedia’nın iki kurucusundan biri olan Jimmy Wales bunun yanında Wikipedia ve çeşitli wiki projelerini yöneten ve kâr amacı gütmeyen bir kuruluş olan Wikimedia Vakfı'nın da kurucusu. Konferansta Wikipedia’nın kuruluş amacı ve bilginin demokratikleşmesi ana başlıklarında bir konuşma yapacak.

Bu yılki konferansta aşağıdaki temel başlıklar ele alınacak

Geçtiğimiz yıl binin üzerinde katılımcı tam gün süren konferansta Wired Genel Yayın Yönetmeni Chris Anderson, NY Times Başkanı Arthur Sulzberger, pazarlama gurusu Seth Godin, CBS Interactive Başkanı David Goodman, Young Turks kurucusu Cenk Uygur ve Facebook Uluslararası İş Geliştirme Başkanı Christian Hernandez gibi isimlerin sunumlarını dinlemiş, konuşmacılarla tanışma ve sorularına yanıt alma şansı yakalamıştı.

Konferans hakkında daha detaylı bilgi ve katılım için lütfen buraya tıklayınız.

Sayfa Yükleniyor...