Yeni şarkılarını FarmVille’de tanıtacak

Lady Gaga yeni albümündeki şarkıları paylaşmak için sıradışı bir yol seçti, şarkılar ilk kez GagaVille adlı oyunda dinlenilebilecek.

11.05.2011 - 11:20

Yeni şarkılarını FarmVille’de tanıtacak

Lady Gaga’nın yeni albümü “Born This Way” ilk kez “FarmVille” üzerinden hayranlarıyla buluşacak.
Şarkıcı, albümünü daha önce yapılmamış özel bir yolla paylaşarak kutlamak istediğini belirtti. Sözlerini sürdüren Lady Gaga, “Zynga, FarmVille içinde hayranlarımın gelip oyun oynayabileceği ve albümü ilk olarak dinleyebileceği büyülü bir mekan yarattı” dedi.

Yeni Medya Düzeni sitesindeki habere göre Zynga, Lady Gaga için özel olarak yarattığı bir bölüm olan GagaVille'de 26 Mayıs’a kadar Unicornlar, kristaller ve motosiklet üzerinde gezen koyunları oyuna dahil edecek. Albümü indirmek isteyen Lady Gaga hayranları 25 dolarlık Zynga kartları satın aldığı takdirde albümü indirmeye hak kazanacak.

Ayrıca Lady Gaga’ya özel hediyeler ve konser biletleri de yapılacak yarışmalarla oyuncularla buluşturulacak.

Zynga’dan Owen Van Natta, “Oyuncularımıza sürprizler yaşatmak ve eğlendirmek için yeni yollar yaratmaya odaklandık. Lady Gaga’ya bizimle çalıştığı için çok teşekkür etmek istiyoruz zira oyuncularımız için oldukça şaşırtıcı bir sürpriz oldu” ifadelerini kullandı.

Şu anda dünyanın en çok oynanan oyunlarının başında gelen FarmVille ile sosyal medyanın kraliçesi olarak bilinen Lady Gaga’nın bir araya gelmesinin oldukça ilgi çekmesi bekleniyor. Daha önce hiçbir şarkıcı albümünü bir oyun üzerinden hayranlarıyla buluşturmamıştı.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...