Yeni sezon, yeni internet sitesi: 24.cnbce.com

Tüm dünyada milyonlarca fanatiği bulunan, televizyon tarihinin ilk gerçek zamanlı dizisi “24”ün Türkçe web sitesi 24.cnbce.com yenilendi.

09.04.2009 - 16:33

Yeni sezon, yeni internet sitesi: 24.cnbce.com

Öncekine kıyasla daha çok video, test ve eğlenceye yer veren sitede oyuncuları hakkında haberler, bölüm ve karakter rehberleri, duvar kağıtları, araştırma dosyarı, geçmiş sezonlara ait bilgiler bulunuyor. Ayrıca dizinin kamera arkası görüntülerine de sitenin video seçeneklerinden ulaşmak mümkün..

24’ün bir bölümünü mü kaçırdınız?
24’ün yenilenen Türkçe internet sitesi, dizinin takipçilerini diziyle aynı tempoda, dakika dakika, saat saat bilgilendiriyor. İnternet üzerinde bulabileceğiniz en detaylı “Bölüm Rehberi” bu sitede. Belki sizi sadece en sevdiğiniz karakter ilgilendiriyor. O zaman kahramanınızın “Karakter Rehberi”nde yedi sezon boyunca saat saat neler yaptığını öğrenin. “Profiller”de ise karakterlerle ilgili her türlü bilgiyi öğrenmekle kalmayıp onları canlandıran oyuncuları da tanıyabilirsiniz.

24’ün metni diğer dizilere göre biraz daha karmaşık. Ne de olsa diyaloglar bir sürü teknik bilgi içeriyor. Diziyi daha iyi anlamak için “Araştırma Dosyaları”na başvurmaktan çekinmeyin. Hepsi bu kadar da değil. Her hafta değişen özel tanıtım videosunun yanı sıra 24’ün perde arkasını anlatan klipte merak ettiğiniz bütün sorular cevap bulacak.

24 HAKKINDA  24 ŞEY

Amerika’nın düşmanı, onun düşmanı! Teröristlerin ve zorbaların baş düşmanı Jack Bauer’ı yine uzun bir gün bekliyor. Kaçırılan uçaklar, yeni düşmanlar ve eski dostlar. 24’ün soluk kesen yeni sezonu tam gaz devam ederken, efsane ajan Jack Bauer ve dizi hakkında aklımızda bulunması gerekenlerin bir listesini hazırladık.

24 hakkında bilmek istediğiniz her şey, en güncel haliyle yenilenen http://24.cnbce.com/ adresinde...

7 MADDEDE 7. SEZON
1. Jack Bauer CTU için çalışırken gerçekleştirdiği yasadışı eylemler yüzünden ABD Senatosu tarafından yargılandı.
2. Başkan Allison Taylor, Amerikan askerlerini Afrika’daki Sangala ülkesinden geri çekip çekmeme konusunda karar vermeli.
3. Komutan Iké Dubaku’nın, Başkan’ın Sangala iç işlerinden uzak durması için CIP duvarını kullanma çalışmaları
4. Eski CTU çalışanı Tony Almeida’nın dönüşü ve görünüşte teröristlerle işbirliği içinde olması.
5. Henry Taylor'ın oğlu Roger’ın şüpheli ölümünü araştırması
6. Bill Buchanan, Chloe O'Brian and Tony Almeida'nın yeni ABD hükümeti içindeki hainleri ortaya çıkarmak için gizli operasyonlar düzenlemesi.
7. Emerson gibi para karşılığında ülkesine ihanet edenler ve ajan Gedge gibi sürpriz hainlerin Jack’in karşısına çıkardığı beklenmedik engeller.

http://www.cnbce.com/Dergi.aspx


  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...