Yeni sinema derginiz: Yer Gösterici

Yeni aylık sinema dergisi Yer Gösterici, bugünden itibaren bütün bilgisayar ve tabletlerde...

04.09.2012 - 14:36

Yeni sinema derginiz: Yer Gösterici

Yeni sinema rehberiniz ntvmsnbc'den... Aylık sinema dergisi Yer Gösterici, bugünden itibaren her ay internette okuyucuyla buluşacak.

İlk sayı için tıklayınız: Yer Gösterici - Eylül

2012 DAHA BİTMEDİ
Yer Gösterici'nin ilk sayısında yeni sezonun heyecan verici filmleri mercek altına alınıyor. Sonbahar-Kış sezonunda gösterime girecek 10 film detaylarıyla ayın dosyasında.

ARAF
Yeşim Ustaoğlu ile son filmi Araf'ı ve hayatı döngülere hapsolmuş karakterleri konuştuk. Filmin oyuncularından Özcan Deniz de Mahur karakterini ve filmi Yer Gösterici'ye anlattı.

ROMA'YA SEVGİLERLE
Woody Allen, Londra, Barcelona ve Paris’ten sonra şimdi de Roma’da. Ustanın son filmi Roma’ya Sevgilerle bu ayın öne çıkan filmlerinden.

10 WOODY ALLEN FİLMİ
Ve Woody Allen deyince 10 film... Ustanın filmografisinin en iyi 10 parçasını seçtik.

CESUR
Pixar'ın başrolünde bir kadının olduğu ilk filmi 'Cesur' bu ayın bir diğer öne çıkan filmi.

GÜZELLER GENÇ ÖLÜR
Ölümünün üzerinden tam 50 yıl geçti ama Marilyn Monroe'nun gençliği, güzelliği bir türlü sönmedi. Efsaneyi Türk edebiyatının önemli isimlerinden Pınar Kür yazdı.

METİN ERKSAN
Geçtiğimiz ay kaybettiğimiz büyük usta Metin Erksan'ı 2009 yılında yaptığımız söyleşiden pasajlarla anıyoruz. Erksan, Yeşilçam'a, Türkiye sinemasına, filmlerine dair önemli şeyler söyledi.

Ayrıca; Kült bölümünde King of New York incelemesi, Ahmet Mümtaz Taylan ve Şebnem Hassanisougghi söyleşileri, Derviş Zaim'le kısa kısa, Geriye Kalan, Sır ve Kara Şövalye Yükseliyor kritikleri dergide yer alan diğer başlıklar....

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...