MHP lideri Bahçeli'den Ortaköy'deki terör saldırısına ilişkin açıklama

MHP lideri Bahçeli, Ortaköy'deki terör saldırısına ilişkin yaptığı açıklamada, "Yeni bir yılın sıcaklığıyla umutlanalım derken yeni bir terör saldırısıyla sarsıldık" dedi.

Haberler - ntv.com.tr 01.01.2017 - 16:03 | Son Güncelleme : 01.01.2017 - 16:04

MHP lideri Bahçeli'den Ortaköy'deki terör saldırısına ilişkin açıklama

İstanbul Ortaköy'de bir gece kulübüne düzenlenen terör saldırısında 1 polis şehit oldu, aralarında yabancı uyrukluların da olduğu 38 kişi de hayatını kaybetti.

2017'nin ilk saatlerinde gerçekleşen ve 4'ü ağır 65 kişinin de yaralandığı saldırı siyasetin de gündemine oturdu.

Konuyla ilgili Twitter hesabından bir açıklama yapan MHP Genel Başkanı Bahçeli, şu ifadeleri kullandı:

"Yeni bir yılın sıcaklığıyla umutlanalım derken yeni bir terör saldırısıyla sarsıldık. Azılı katiller bu defa bir gece kulübünü hedef aldılar.

2017 yılının ilk anlarında terör hain ve vahşi yüzünü tekrar gösterdi. Ortaköy’deki bir eğlence mekânında masumlar alçakça katledildi.

Noel Baba kılığına girmiş bir cani Ortaköy’deki gece kulübünü kana boğdu. Aralarında turistlerin de bulunduğu 39 kişi hayatını kaybetti.

Ayrıca bu menfur saldırıda 4’ü ağır olmak üzere 65 kişi de yaralandı. Acımız büyüktür, öfkemiz büyüktür, ama metanetimiz de büyüktür.

Hunhar terör saldırısında şehit olan polisimize ve vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet diliyor, yaralılara şifa dileklerimi iletiyorum."

Sayfa Yükleniyor...