Yeşilçam Ödülleri sahiplerini buluyor

Bu yıl dördüncüsü düzenlenen Yeşilçam Ödülleri Ödül Töreni bu akşam canlı yayınla NTV'de....

28.03.2011 - 14:50

Yeşilçam Ödülleri sahiplerini buluyor

TÜRSAK Vakfı ve Beyoğlu Belediyesi’nin işbirliğiyle TURKCELL’in Ana Sponsorluğu’nda düzenlediği “Yeşilçam Ödülleri” bu yıl dördüncü kez sahiplerini buluyor.

Geçtiğimiz yıl Meltem Cumbul’un sunduğu ödül törenini bu yıl ilk defa iki kişi sunacak. Büyük jürinin seçtiği ödül sahiplerini güzel oyuncu Cansu Dere ile 2’inci Yeşilçam Ödül Töreni'ni de sunmuş olan başarılı oyuncu Halit Ergenç birlikte açıklayacaklar.

4. Yeşilçam Ödülleri’nde bu yıl En İyi Film kategorisinde: Av Mevsimi, Çoğunluk, Eyvah Eyvah, Kavşak, Kosmos, Yahşi Batı, En İyi Kadın Oyuncu kategorisinde: Demet Akbağ(Eyvah Eyvah), Demet Evgar(Yahşi Batı), Esme Madra(Çoğunluk), Sevinç Erbulak(Prensesin Uykusu), Türkü Turan(Kosmos), En İyi Erkek Oyuncu kategorisinde ise Bartu Küçükçağlayan(Çoğunluk), Cem Yılmaz(Yahşi Batı), Güven Kıraç(Kavşak), Sermet Yeşil(Kosmos), Tansu Biçer(Beş Şehir) yarışıyor.

"En İyi Film", "En İyi Yönetmen", "En İyi Senaryo", "En İyi Görüntü Yönetmeni", "En İyi Müzik", "En İyi Kadın Oyuncu", "En İyi Erkek Oyuncu", "En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu", "En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu", "Genç Yetenek", “En İyi İlk Film" ve bu yıl yeni eklenen “En İyi Sanat Yönetmeni” ve “En İyi Kurgu” kategorilerinde verilecek ödül heykelciklerinin yanı sıra "En İyi Film"e 250.000 TL, "En İyi İlk Film"e 50.000 TL verilecek. Bu yıl ayrıca "En İyi Yönetmen" ödülü de 50.000 TL para ödülüyle desteklenecek.

Gecenin sunuculuğunu Halit Ergenç ve Cansu Dere yapacak. Gecenin sunuculuğunu Halit Ergenç ve Cansu Dere yapacak.
  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...