Yıldırım: Güvercinlerime iyi bakın

Şike soruşturmasında tutuklanan Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, efsanevi futbolcu Cemil Turan ve kulübün avukatı Sami Dinç’le aynı koğuşa alındı. Yıldırım ziyaretine gelen çocuklarına “Güvercinlerime iyi bakın” dedi.

Haberler 15.07.2011 - 09:18

Yıldırım: Güvercinlerime iyi bakın

Şike soruşturması kapsamında tutuklanan Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, revirdeki tedavisinin ardından normal koğuşa alındı.

Milliyet gazetesinin haberine göre; Aziz Yıldırım’ın talebi üzerine Fenerbahçe Spor Kulübü Alt Yapı Koordinatörü Cemil Turan ile kulüp avukatı Sami Dinç de Yıldırım’la aynı koğuşta kalıyor.

Öte yandan, ünlü isimlerin cezaevi yaşantısının basına yansıması, cezaevi yönetiminde rahatsızlık yarattı.

Tutukluların Metris Cezaevi’ndeki yaşantılarıyla ilgili ayrıntıların basına sızması üzerine, bu rahatsızlıklarını cezaevi yönetimine iletti.

Cezaevi yönetimi de cezaevi personelini toplayarak sert bir uyarı yaptı. Cezaevi yönetimi “Telefonlarınızı dinliyoruz, gerekirse teker teker dinlemeye alır, bilgileri kimin sızdırdığını buluruz. Bu haberleri sızdırıp içeridekilerle aramızı bozmayın” dedi.

Bu arada, Metris Cezaevi’nin şike soruşturması tutuklularının kaldığı T ve R tipi cezaevlerine Ankara 2 Nolu L Tipi Cezaevi’nin Müdürü Mehmet Erdem atandı.

'GÜVERCİNLERİME İYİ BAKIN'
Akşam gazetesinde yer alan habere göre ise Aziz Yıldırım’ın ilk ziyaretçileri 2 kızı ve damatları oldu.

Handaze Mehmet Gamgam ve Gülşah-Murat Gordi cezaevinde babalarıyla 1 saat görüştü.

Fenerbahçe Başkanı Yıldırım’ın “Güçlü olmamız lazım, dik durun” dediği öne sürüldü.

Aziz Yıldırım, kızlarına “Evimdeki güvercinleri merak ediyorum. Onlara iyi bakın” dedi.

Sayfa Yükleniyor...