Başbakan Binali Yıldırım: Milletin elinde kabarık siciliniz var

Başbakan Binali Yıldırım, CHP’nin referandum sürecinde yumuşak söylemler kullandığını belirterek, “Millet sizin geçmişinizi bilir, milletin elinde sizin kabarık siciliniz var” dedi.

Anadolu Ajansı 23.03.2017 - 11:59 | Son Güncelleme : 24.03.2017 - 12:31

20170323_2_22575974_20184082.jpg

Başbakan Binali Yıldırım, AK Parti Elazığ İl Başkanlığı’nın düzenlediği "Vefa Buluşması"na katıldı.

Başbakan Binali Yıldırım, şöyle konuştu:

Meclisten geçti onaylandı, CHP birden bire kuzu gibi oldu. O CHP gitti, başka CHP geldi. Yumuşak söylemler, sanki o Meclisi birbirine katan CHP yok, yepyeni bir kılığa girerek aklı sıra milleti kandıracaklar. Millet sizin geçmişinizi bilir, milletin elinde sizin kabarık siciliniz var. Son dakikada şirin gözükmekle milleti aldatacağınızı mı zannediyorsunuz?

Biz bunların yalanlarına cevap vermek zorunda değiliz. Söyledikleri yalanda boğuluyorlar, milletin karşısında maalesef gülünç duruma düşüyorlar.

Ne kadar güzel iş varsa hep bunlar 'Hayır' dediler, şimdi de 'Hayır' diyorlar. Geleneği bozmadılar ama milletimiz her seferinde bunlara gereken dersi verdi, bu sefer de verecek.

Bu değişimi gençlerimiz ve torunlarımız için yapıyoruz. Gelecek nesillerimiz için yapıyoruz. Bizim kafamızda başka bir plan yok. Milletimizden gizleyecek hiçbir şeyimiz yok.

Sayfa Yükleniyor...