Yılın konseri için geri sayım başladı

5 Grammy sahibi Amy Winehouse tek bir konser için Pazartesi akşamı Türkiye’de...

16.06.2011 - 13:15

Yılın konseri için geri sayım başladı

Şimdiye kadar gelmiş geçmiş en muhteşem seslerden biri, 5 Grammy sahibi Amy Winehouse Pozitif tarafından düzenlenecek tek bir konser için Türkiye’de.

20 Haziran Pazartesi akşamı Küçükçiftlik Park, Maçka’da gerçekleşecek yılın en ses getirecek konserinde Amy Winehouse, nefes kesecek bir performans için İstanbullu hayranlarıyla buluşacak. Biletleri hızla tükenen konserde gecenin açılışını, dünya müziğinin en başarılı gruplarından Oi Va Voi yapacak. Amy Winehouse konseri için son biletler Biletix üzerinden satışta.

Soul müziğin divası olarak kabul edilen, müziğinde R&B, caz ve funk öğelerine de yer vererek bu türleri tekrardan müzik dünyasına kazandıran eşsiz yetenek Amy Winehouse, son dönemde İngiltere’den çıkan Duffy ve Adele gibi müzisyenler için de en önemli ilham kaynaklarından biri oldu.

Sahnede ona eşlik edecek yıldız kadrolu kalabalık orkestrasıyla uzun süre hafızalardan silinmeyecek bir performans gösterecek olan Amy Winehouse Pazar günü Londra’nin en gözde gece klüplerinden 100’de gizli bir konser verdi. NME’nin haberine göre; Avrupa turnesi öncesi hazırlık amacıyla verdiği konserde Amy, performansıyla gelenlerden tam not aldı.

“Rehab”, “Valerie” ve “Back to Black” gibi klasiklerin de seslendirildiği gecede Amy Winehouse, seyircilerle sürekli iletişim halindeydi ve gece boyunca yaptığı şakalarla da gelen herkese oldukça keyifli bir gece geçirtti.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...