'Yılın Ulusal Dergisi' seçildi

Mart ayında birinci yaşını kutlayacak olan Vogue Türkiye, İletişimin Zirvesindekiler Ödülleri'nde "Yılın Ulusal Dergisi" seçildi.

'Yılın Ulusal Dergisi' seçildi

Reklamcılar Derneği tarafından iz bırakan iletişimcileri ödüllendirmek amacıyla düzenlenen İZ-İletişimin Zirvesindekiler Ödülleri sahiplerini buldu. İkinci kez verilen ödüllerin bu seneki teması “İletişimde Mükemellik”ti.

Sektörün ajans, reklamveren ve medya kanadının önde gelen isimleri, 200'ü aşkın konuğun katıldığı törende Yılın Ulusal Dergisi Ödülü, önümüzdeki yıl Mart ayında 1. Yılını kutlayacak olan Vogue Türkiye’nin oldu.

Vogue Türkiye yayına başladığı günden bu yana özgün, seçici üslubu ve alanlarında uzman yazarların kaleme aldığı konuları ile sektöre dinamizm getirdi. Kadın ve moda dergileri reklam pazarını bir önceki seneye göre yüzde 74 büyüttü.

Dünyaca ünlü model ve fotoğrafçılarla, Türkiye ve dünyanın değişik bölgelerinde gerçekleştirdiği çekimleri, Victoria Beckham, top modeller Maryna Linchuk, Jessica Stam, Hilary Rhoda, Julia Stegner ve Karlie Kloss gibi uluslararası isimleri taşıdığı kapakları ile okuyucu için yeni bir dünyanın kapılarını açtı.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...