Yılın yıldızı Star

Yıldız Teknik Üniversitesi (YTÜ) İşletme Kulübü tarafından bu yıl 12. kez düzenlenen Yılın Yıldızları Ödül Töreni sahiplerini buldu. Star, gecede 3 ödülün sahibi oldu.

10.01.2014 - 14:59

Yılın yıldızı Star

En prestijli öğrenci ödüllerinin başında gelen Yılın Yıldızları Ödül Töreni, Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa Kongre Merkezi’nde düzenlendi ve 5000 Yıldızlı öğrencinin oylarıyla ödüle hak kazanan ünlü isimler geceyi renklendirdi.

STAR ÜÇ ÖDÜL ALDI
Sunuculuğunu Hayrettin’in üstlendiği Yılın Yıldızları Ödül Töreni’nde Star TV, 3 ödül birden aldı. 5000 Yıldızlı gencin oyuyla “Yılın En İyi Kanalı” ödülüne layık görülürken “3 Adam” , “Yılın En İyi Eğlence Show” programı, 1 Erkek 1 Kadın” dizisinin oyuncusu Demet Evgar “Yılın En İyi Komedi Dizi Oyuncusu” olarak seçildi. STAR TV’nin ödülünü Star Drama Direktörü Ümmü Burhan aldı. Star, geçen yıl da “Yılın En Beğenilen Kanalı” ödülünün sahibi olmuştu.

ÜÇ ADAM EN İYİ EĞLENCE SHOW PROGRAMI
Eğlence Show programı dalında ödülün sahibi olan “3 Adam”ın ödülü almak üzere İbrahim Büyükak ve Oğuzhan Koç törene katıldı. Eser Yenenler’in yerine Mert Fırat’ı çıkartan ikili Eser’in gelememesinden doğan üzüntüyü dile getirirken kalbinin törende olduğunu söyledi. Bunun üzerine İbrahim Büyükak’ın “Senin yağ bağlamış kalbini istemeyiz hem de Mert daha yakışıklı.” şeklindeki esprisi salonda kahkahalar ve alkışlarla karşılandı.

YILIN EN BEĞENİLENLERİNİ 5000 YILDIZLI ÖĞRENCİ SEÇİYOR
Yıldız Teknik Üniversitesi İşletme Kulübü’nün bu yıl on ikincisini düzenlediği Yılın Yıldızları Ödülleri Töreni’nde 5000 Yıldızlı

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...