Karadeniz Sahil Yolu'nun Ordu kesiminde göçük

Ordu'da, Karadeniz Sahil Yolu'nda göçük meydana geldi. 4 metre genişliğinde, 5 metre derinliğindeki çukur nedeniyle Ordu-Giresun arasında ulaşık sağlayan şerit ulaşıma kapatıldı.

Haberler - Anadolu Ajansı 24.11.2016 - 14:50 | Son Güncelleme : 24.11.2016 - 14:52

Karadeniz Sahil Yolu'nun Ordu kesiminde göçük

Ordu'da, Karadeniz Sahil Yolu'ndaki kanalizasyon hattında göçük meydana geldi.

Altınordu ilçesinde, Karadeniz Sahil Yolu'ndaki kanalizasyon hattında göçük yaşandı. Göçük sonucu yolda çukur oluştuğunu gören vatandaşlar durumu yetkililere bildirdi.

Ordu Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi ekipleri, şehirlerarası otogarın da bulunduğu mevkide 4 metre genişliğinde ve 5 metre derinliğinde çukur oluşması üzerine önlem aldı.

Göçük nedeniyle yolun Ordu-Giresun arasında ulaşımı sağlayan şeridi ulaşıma kapatıldı. Yolda, ekiplerin çalışması dolayısıyla uzun araç kuyruğu oluştu.

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, gazetecilere yaptığı açıklamada, olay yerine ulaşan ekiplerin çalışmalarını sürdürdüğünü söyledi.

Çalışmaların kısa sürede tamamlanarak yolun trafiğe açılacağını belirten Yılmaz, "Göçük, Q500 milimetre çapında kanal kolektör hattının çökmesi sonucu meydana geldi. Bu yol her gün binlerce aracın geçtiği bir güzergah. Büyük bir felaket olabilirdi, bu nedenle hepimize büyük geçmiş olsun" dedi.

Sayfa Yükleniyor...