İnşaat şantiyesinde "yorgan kavgası" cinayeti

Esenyurt'taki bir inşaatın şantiyesinde, "yorganı kimin aldığı" tartışmasıyla başlayan kavgada, bir işçi pompalı tüfekle vurularak öldürüldü.

DHA 09.03.2016 - 16:07

İnşaat şantiyesinde "yorgan kavgası" cinayeti
Arşiv

Esenyurt'ta bir inşaat şantiyesinde yorgan yüzünden çıkan kavgada bir işçinin pompalı tüfekle öldürülmesine ilişkin 2 kişi gözaltına alındı

İstanbul Esenyurt'ta bir inşaat şantiyesinde yorgan yüzünden çıkan kavgada 1 işçinin pompalı tüfekle öldürülmesine ilişkin 2 şüpheli yakalandı.

Alınan bilgiye göre, 24 Şubat'ta Dereboyu Mahallesi'ndeki bir inşaat şantiyesinde Hasan Çelimli (32) ile H.U. (21) arasında yorganı kimin aldığıyla ilgili tartışma yaşandı. Kısa sürede kavgaya dönüşen olayda, H.U, otomobilindeki pompalı tüfeği alıp Çelimli'ye ateş açtı. Açılan ateş sonucu, Çelimli hayatını kaybederken, S.Ç. ve H.A. yaralandı.

Olayın ardından kaçan şüpheli H.U. ile kavgaya karıştığı belirtilen ağabeyi M.U. (34), Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği ekiplerince dün Bahçelievler'de yakalandı.

Şüpheli H.U'nun, emniyetteki ifadesinde, kavga sırasında Çelimli'nin aracında bulunan pompalı tüfeğe yöneldiğini, kendisinin hızlı davranarak otomobilindeki pompalı tüfeği alıp onu vurduğunu söylediği öne sürüldü.

Şüpheliler, emniyetteki işlemlerinin tamamlanmasının ardından adliyeye sevk edildi. 

Sayfa Yükleniyor...