YouTube'da canlı yayın yapan ilk kanal!

Seçim heyecanını an be an NTV'nin YouTube kanalından canlı olarak izleyebilirsiniz.

Haberler 12.06.2011 - 14:45

YouTube'da canlı yayın yapan ilk kanal!

NTV’nin genel seçime özel gerçekleştireceği canlı yayını artık www.youtube.com/NTV üzerinden de izleyebilirsiniz.

NTV, ntvmsnbc ve NTV Radyo’nun genel seçimlere özel hazırladığı akış ile tüm , seçim sonuçlarını her yerden ulaşabiliyor olacak. Dilerseniz NTV ile eş zamanlı yayın yapacak NTV Radyo’dan, dilerseniz 12 Haziran’a özel hazırlanan secim2011.ntvmsnbc.com arayüzü ile ntvmsnbc’den sonuçlara ulaşabilirsiniz.

Canlı olarak ekrana gelecek NTV Seçim 2011 özel yayınını da ister TV’den, isterseniz de ntvmsnbc.com NTV canlı yayın sekmesi veya youtube.com/NTV ile internetten yine eş zamanlı izleyebilirsiniz.

Sosyal medya yönetimi ve akıllı telefon uygulamalarını tüm marka operasyonlarına en iyi şekilde entegre eden ve kullanan medya grubu olarak DYG, farkını yine ortaya koyuyor. NTV ve ntvmsnbc.com ile eş zamanlı olarak sonuçlar an be an facebook.com/NTV ve twitter.com/NTV sayfalarında da açıklanacak. Seçimleri ntvmsnbc’nin iPad, iPhone ve Android’e özel arayüzleriyle de takip etmek mümkün olacak.

NTV, 12 Haziran Pazar akşamı seçim yasaklarının bitmesi ile başlayacak ve kesintisiz yayınla Pazartesi gün sonuna kadar sürecek “Seçim 2011 Özel” yayınlarında öncelikli olarak tüm sonuçları ayrıntılarıyla ekrana getirecek. NTV’nin yurdun dört bir yanına dağılan ekipleri tarafından aktarılan bilgilerin yanı sıra ajanslardan alınan veriler anında ekrana yansıtılacak. NTV’nin Seçim Stüdyosu'nda yayının ilk saatlerinde modaratör olarak Mirgün Cabas, Oğuz Haksever’i izleyeceğiz. Gece yarısından sonra ise iki tecrübeli isim nöbeti Can Dündar ve Seda Öğretir’e teslim edecek.

Programın ilk saatlerinde Mehmet Barlas, Emre Kongar, Hasan Cemal ve Tarhan Erdem, gecenin ilerleyen saatlerinde ise İsmail Küçükkaya, Sedat Ergin, Fikret Bila, Şükrü Küçükşahin, Nazlı Ilıcak, Mehmet Altan, Avni Özgürel, Fatih Çekirge başta olmak üzere gazeteciler yorumlarıyla yayına katılacak.

NTV ve DYG’nin tüm mecralardaki seçim yayını hakkında detaylı bilgilere ntvmsnbc.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Sayfa Yükleniyor...