Toshiba Bilgisayar Sistemleri bölümü, 3G uyumlu ve yüksek performanslı yeni 12,1” geniş ekran Tablet Notebook’unu piyasaya sundu.

Portege serisine yeni katılan cihaz oldukça hızlı tepski veren dokunmatik ekranı ve dahili 3G SIM kart modülü ile dikkat çekiyor.

Portege M750 hem mobil hem de sürekli kalem ihtiyacı olan, mimar, tasarımcı ve akademisyen gibi profesyoneller için tasarlanmış. Çoklu koruma sistemi, su geçirmezliği ve ConfigFree ile kolay bağlantı özelliği cihazı cazip kılıyor.

Toshiba Bilgisayar Sistemleri TNB A.ş. Genel Müdürü Aytaç Biter, Portege M750’nin hem profesyonel hem de diğer kullanıcı ihtiyaçları göz önünde bulundurarak, performans ve taşınabilirlilik dengesinde yaratıldığını söyledi. Biter, “Portege Tablet Notebook konsepti, eğitim, tasarım, medikal ve benzeri sektörlerde başarısını kanıtlamış bir seri. Dokunmatik ekran arayüzü ile M750 Toshiba Tablet Notebookların başarısını arttıracak” dedi.

The Portege M750 Intel® Centrino® 2 işlemci ve 8 GB RAM’e sahip. Entegre WWAN/3G modülü ile 7.2 Mbps hızında bağlantı sağlıyor. Wi-fi arayüz ve Bluetooth 2.1 + EDR bağlantısı da standart özellikleri arasında.