Zeynep’in sevgilisi Beyaz olsaydı ne olurdu?

Beyaz Zeynep'in sevgilisi olsa nasıl olurdu? Ozan'la Beyaz kanka muhabbetine nasıl girerdi? Beyazıt Öztürk 1 Erkek 1 Kadın’da...

29.03.2012 - 12:02

Zeynep’in sevgilisi Beyaz olsaydı ne olurdu?

Star’da Perşembe ve Cuma günleri ekrana gelen, Demet Evgar ve Emre Karayel’in oynadığı, kadın - erkek ilişkisi üzerine cesur diyalogları ve esprileriyle çok sevilen diziye bu hafta konuk oyuncu olarak Beyazıt Öztürk katılıyor.

Zeynep’in sevgilisi Beyaz olsaydı ne olurdu?
Ozan ve Zeynep magazin programı izlerken ünlülerin hayatının nasıl olabileceğini konuşmaya başlarlar. Örneğin Beyaz özel hayatında nasıldır acaba? Beyaz'ın hayatlarına girdiğini hayal etmeye başlayan Ozan ve Zeynep tabi ki anlaşamazlar. Acaba Beyaz Zeynep'in sevgilisi olsa nasıl olurdu? Ozan'la Beyaz kanka muhabbetine nasıl girerdi?

Zeynep, Ozan’ın Ofisi’ni denetler!
Zeynep Ozan’ın işyerini ziyaret etmeye karar vermiştir. Başta merak kaynaklı gibi duran bu ziyaretin, aslında Ozan’ı denetleme amacı güttüğü çok geçmeden anlaşılacaktır. Zeynep çok geçmeden şirket adına kararlar vermeye başlar ve işler karışır.

Zeynep, Pasta Kursunda!
Zeynep pastacı olmaya karar verip kursa yazılır. Ozan çok mutludur; Zeynep’in pişirdiği enfes pastaları mideye indirirken keyfine diyecek yoktur. Ne var ki Zeynep her şeyde olduğu gibi pasta işini de abartmaya başlar.

Yayın Günü: 29 Mart Perşembe
Yayın Saati: 23.50 / Yeni Bölüm

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...